Українки приголомшили “Танці з зірками”: Оля Полякова в Грузії, Джамала в Польщі, Наталя Єгорова – в Німеччині

Зірки, яким не вистачило місця в українських "Танцях з зірками", вирішили взяти штурмом закордонні проекти. Як виступить колишня леді-мер столиці, ми дізнаємося згодом. А результати Полякової і Джамали вже відомі.

Наталія Єгорова

Колишня дружина Віталія Кличка вже давно мешкає у Німеччині, а тепер її, як українку, запросили до участі в місцевих “Танцях з зірками”. Тож тепер колишня модель, а нині співачка вступить у боротьбу за кращу зірку, що танцює, у 2023 році.

Наталія Єгорова зголосилася взяти участь у німецьких Танцях з зірками

Тим часом її ексчоловік дарма часу не втрачає. Подейкують, що у мера вже є нова пасія. Будемо сподіватися, що невдовзі спортсмен-політик сам представить свою обраницю широкому загалу.

Джамала

Восени 2022-го переможниця “Євробачення” брала участь у польському варіанті “Танців з зірками”. До фіналу зірка не дісталася – виконуючи в 6-му етапі румбу, українка не вразила суддів й отримала найменшу кількість балів.

Джамала протягом 6 тижнів танцювала у польських Танцях з зірками

Джа переживала не стільки за виліт, скільки за неможливість більше привертати увагу широкого загалу до проблем в Україні. Вона навіть дітей забрала з Туреччини до Польщі, щоб були ближче до мами.

Оля Полякова

Своїм запальним темпераментом суперблондинка вразила навіть грузинів. У парі з Максом Єжовим співачка приміряла на себе різні образи – то українські, то грузинські. Діставатися до Тбілісі було дуже складно, адже сідати на літак доводилося в Кишиневі.

Оля Полякова 7 разів виходила на паркет грузинських Танців з зірками

На жаль, румба стала фатальною і для Олі. За цей танець у сьомому сезоні Поляковій поставили лише 21 бал. Навіть сукня з глибокими розрізами і відкритою спиною не вразила безпристрасне журі. Довелося подякувати хлібосольному грузинському народу і їхати додому.

Поділитися статтею

Зараз читають

Михайло Поплавський - почесний президент Київського національного університету культури і мистецтв

Поплавський показав як проводить вихідні з “теличками ” (ФОТО)

Михайло Поплавський славиться не тільки своїми досягненнями як ректор культурного вишу, а й привертає увагу як особистість.
Антоніо Бандерас

Antonio Banderas в запальному кліпі Desperado з перекладом пісні (Відео)

Прекрасне виконання, відмінний кліп і переклад пісні, доставить вам задоволення і підніме настрій.
Моліться з вірою

Молитви за батька, який навчив всьому хорошому і плекав мене

Батько, я молю, щоб, коли я теж став старше, я не задовольнявся тим, де я перебуваю, але буду шукати Твоєї дисципліни, щоб я міг бути краще, ніж був раніше.
Тости з сиром і згущеним молоком

Такий сніданок вам сподобається настільки, що ви будете себе часто робити: тости зі згущеним...

Ми звикли, що страви бувають або солоні, або солодкі. А французи придумали абсолютно новий смак - солоно-солодкий. Ці тости можна зробити за кілька хвилин і вони вам точно сподобаються!

Популярне за тиждень

Популярне