У “Величному столітті” не показали всю правду: справжня історія кохання султана Сулеймана і Хюррем

Реальна історія кохання султана Сулеймана і Хюррем вражає. Читайте нижче у матеріалі невідомі деталі, які не увійшли в серіал "Величне століття".

Сулейман Величний був молодим і привабливим чоловіком у розквіті сил, коли в його житті з’явилась Роксолана. Він завжди знаходився в оточенні красунь, які потрапили до гарему з різних країн, але Хюррем одразу вкрала його серце – вперше її побачивши, він мало не втратив дар мови і став вічним бранцем її дівочих чар.

Справжня історія кохання султана Сулеймана і Хюррем
Справжня історія кохання султана Сулеймана і Хюррем

Султан Сулейман дякував небесам, які дарували йому це диво. Не зважаючи на свою суворість, правитель був поетом, тому коли Хюррем стала повноправною господаркою палацу, він присвятив цілу оду в честь нової сукні коханої

Пришийте гудзики із зірок, а з мене зробіть петлі!

, – так звучить один із останніх рядків.

Справжня історія кохання султана Сулеймана і Хюррем
Справжня історія кохання султана Сулеймана і Хюррем

Султан як зіницю ока беріг красуню Роксолану, проявляючи справжню нещадність до тих, хто намагався їй нашкодити чи навіть образити її.

Великий правитель Османської імперії, під таємні смішки придворних своїми руками виготовив для коханої Хюррем дорогі прикраси. Це було всепоглинаюче кохання, тому він знехтував старими традиціями та зробив кохану своєю єдиною дружиною.

Однак, вона як і її вороги була не менш підступна. П’ятеро її синів султана Сулеймана вважалися спадкоємцями престолу. Щоб усунути будь-які перешкоди на шляху до влади, хоча Роксолана і так правила величезною імперією Османа нарівні з чоловіком, вона не раз нашіптувала чоловіку на вухо про підступних ворогів. Султан тут же лютував і безжально, не розбираючись, страчував кривдників коханої Хюррем. Так вона позбулася свого найлютішого ворога – Ібрагіма-пашу, який сіяв чутки про те, що Роксолана зачарувала султана.

Справжня історія кохання султана Сулеймана і Хюррем
Справжня історія кохання султана Сулеймана і Хюррем

Одного разу Хюррем важко захворіла, Сулейман зібрав найвідоміших лікарів з усіх куточків держави, але дружина згасла на очах і в 1558 році покинула цей світ.

Султан важко пережив втрату коханої, після чого помітно здав і через 8 років помер в нещасті. Склеп Хюррем знаходиться поруч із мавзолеєм Сулеймана, це свідчить про велике кохання султана до юної наложниці, яка стала його єдиною дружиною.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!