Красені “Величного століття”: як змінилися в житті султан Сулейман, Шехзаде Селім і Малкочоглу Балі-бей

Серіал "Величне століття" подарував глядачам талановитих та неймовірно вродливих акторів, які підкорили своєю харизматичною грою. Дивіться в матеріалі, як змінилися зірки серіалу в реальному житті.

В 2014 році закінчився турецький серіал “Величне століття”, присвячений султану Сулейману і його коханій Хюррем. Сюжет розповідає про події, які відбувались за правління Сулеймана Величного, а також про його стосунки зі слов’янською наложницею Анастасією, яка отримала ім’я Хюррем після прийняття ісламу.

Багато акторів проєкту стали зірками далеко за межами Туреччини. Особливо глядачів закохала в себе рудоволоса Хюррем Султан у виконанні актриси Мер’єм Узерлі. На цей раз редакція “Одна хвилина” вирішила згадати головних героїв-чоловіків серіалу, які підкорили жіночу частину аудиторії.

Султан Сулейман

Як змінилися в реальному житті султан Сулейман, Шехзаде Селім і Малкочоглу Балі-бей
Як в реальному житті виглядає султан Сулейман

Актор, який зіграв велелюбного султана в реальному житті не такий казанова. Майже 53-річний Халіт Ергенч виховує трьох діток зі своєю другою дружиною, акторкою Бергюзар Корель. Вони разом грали і в “Величному столітті”, і ще в одному популярному турецькому серіалі – “Тисяча і одна ніч”.

Малкочоглу Балі-Бей

Як змінилися в реальному житті султан Сулейман, Шехзаде Селім і Малкочоглу Балі-бей
Як в реальному житті виглядає Малкочоглу Балі-бей

Турецький красунчик Бурак Озчивіт засвітився в серіалі “Величне століття” в ролі османського воєначальника Малкочоглу Балі-Бея. З роками актор міняється тільки в кращу сторону. В 2017 році він одружився на колезі по серіалу “Корольок – пташка співоча” Фахріє Евджен, зараз у пари підростають двоє дітей. Бураку 38 років.

Шехзаде Селім

Як змінилися в реальному житті султан Сулейман, Шехзаде Селім і Малкочоглу Балі-бей
Як в реальному житті виглядає Шехзаде Селім

Енгін Озтюрк виконав роль Шехзаде Селіма, сина султана Сулеймана і Хюррем. Ця роль стала третьою в його акторській кар’єрі, до цього він працював у сфері обслуговування та був барменом.

Зірці серіалу “Величне століття” приписували стосунки з Нур Феттахоглу, яка зіграла Махідевран Султан – головну суперницю Хюррем. В житті до своїх 36 років він заробив славу ловеласа.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.