Не поступається Мер’єм Узерлі: як виглядає реальна дружина Халіта-Сулеймана з “Величного століття”

Відомий турецький актор Халіт Ергенч, якого запам'ятали по ролі султана Сулеймана у серіалі "Величне століття", показав красуню-дружину. Ці жянка не схожа на екранну Хюррем, але нічим не гірша за неї.

З 2011 по 2014 роки на екрани виходив турецький серіал “Величне століття”, в якому розповідалося про життя Османської імперії за часів правління султана Сулеймана Величного та його кохання до Роксолани Хюррем, яка до прийняття ісламу мала ім’я Анастасія.

Бачачи талановиту гру акторів, глядачі були впевнені, що між Мер’єм Узерлі і Халітом Ергенчом міг зав’язатись службовий роман, однак це було неможливо, тому що актор, зігравший роль Сулеймана вже був одружений.

53-річний Халіт Ергенч у 2009 році окільцював красуню, яка набагато молодша за актора. Бергюзар Корель – ця актриса і стала тією розлучницею, через яку розпалася перша сім’я Ергенча. Актор щасливий у шлюбі, він обожнює свою молоду дружину, яка теж встигла стати зіркою турецьких серіалів, але сьогодні все більше часу приділяє родині та коханому чоловікові.

Як виглядає реальна дружина Халіта-Сулеймана з Величного століття

Незважаючи на розмови про непрості стосунки та майбутнє розлучення, подружжя спростовує усі погані чутки та виглядає дуже щасливим.

Артисти зблизилися на зйомках спільного проекту “Тисяча і одна ніч”. Їх стосунки розвивалися стрімко, не завадила навіть різниця у віці 13 років. На момент знайомства Халіт був одружений на студентці Гізем Сойсалди. Але він так сильно хотів бути з Корель, що прийняв найважче рішення про розлучення і навіть виплатив колишній 180 тисяч доларів по результатах шлюборозлучного процесу.

Як виглядає реальна дружина Халіта-Сулеймана з Величного століття
Як виглядає реальна дружина Халіта-Сулеймана з Величного століття

В 2009 році “султан Сулейман” одружився вдруге. Кохана подарувала Ергенчу двох синів – Алі та Хана і дочку Лейлу. У соцмережах шанувальники часто зауважують, що обраниця зовсім не схожа на його екранне кохання Хюррем Султан у виконанні Мер’єм Узерлі. У Бергюзар стриманіші риси, а ще темне волосся і проникливі карі очі. Вона нічим не гірша за Роксолану.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.