Як склалось життя учасників “МастерШеф Діти-1” після шоу: Влада Христенко, Ніколь Ронкі, Козирь та інші

Одне з найпопулярніших кулінарних шоу України дає шанс реалізуватись на кухні не лише дорослим, але й найменшим професіоналам. Пригадуємо, як змінились учасники першого сезону "МастерШеф Діти"

“МастерШеф” давно став одним із найулюбленіших телепроєктів українських глядачів. 2016 року відбулась прем’єра першого сезону дитячого кулінарного змагання. Як за 7 років змінились учасники шоу?

Перемогу у першому сезоні “МастерШеф Діти” здобув Антон Булдаков. Три роки тому юний кулінар відгуляв випускний у школі та вступив до вищого навчального закладу. Після перемоги на шоу Булдаков отримав 100 тисяч гривень та змогу декілька днів попрактикуватись на курсах одного з найкращих французьких кулінарів. Нині про життя Антона відомо мало, втім останній допис у його блозі в Інстаграмі було опубліковано з Тернопільської області.

Як сьогодні виглядає Антон Булдаков, який здобув перемогу на МастерШефі. Діти
Як сьогодні виглядає Антон Булдаков, який здобув перемогу на МастерШефі. Діти

Фіналістом став й інший харизматичний учасник “МастерШефу. Діти”, який запам’ятався телеглядачам. На п’яти Булдакову наступав Олександр Діяманштейн, якого на проєкті часто називали Зефіркою. Після шоу хлопчина деякий час публікував відео у власному YouTube-блозі, втім тепер не так часто з’являється у соціальних мережах.

Як після проєкту МастерШеф. Діти змінився Олександр Діяманштейн
Як після проєкту МастерШеф. Діти змінився Олександр Діяманштейн

Четверте місце в першому сезоні “МастерШеф. Діти” зайняла Катерина Слівінська. Після завершення кулінарного телепроєкту дівчина довгий час вела власний блог в YouTube. Ба більше, учасниця проєкту навіть знімала власний серіал “Школа кохання”.

Як сьогодні виглядає Катерина Слівінська з МастерШеф. Діти
Як сьогодні виглядає Катерина Слівінська з МастерШеф. Діти

Владислава Христенко зі Львова, на жаль, до фіналу не дійшла. Втім, дівчині це не завадило досягти неабиякого успіху після завершення шоу. Після закінчення школи Влада рік навчалась в Українській Академії Лідерства, а після – вступила до Львівського університету імені Франка. Втім, все в учасниці кулінарного шоу склалось чудово не лише в навчанні, але й в особистому житті – Христенко перебуває у серйозних стосунках.

Владислава Христенко після проєкту МастерШеф. Діти неабияк змінилась
Владислава Христенко після проєкту МастерШеф. Діти неабияк змінилась
Христенко з МастерШефу зі своїм бойфрендом
Христенко з МастерШефу зі своїм бойфрендом

Харків’янка з італійським корінням Ніколь Ронкі вибула в 11-му випуску шоу. Нині дівчина живе й навчається за кордоном, в Італії. Судячи з особистого блогу Ніколь, найбільше її захоплення – це подорожі.

Як змінилась Ніколь Ронкі з МастерШеф. Діти
Як змінилась Ніколь Ронкі з МастерШеф. Діти

Саша Козирь на телепроєкті підкорив серце далеко не одного фанатам “МастерШефу” й легко міг би здобути приз глядацьких симпатій, якби такий був. Нині хлопець рідко з’являється у соціальних мережах, втім з опублікованих Олександром фото можна побачити, що він неабияк виріс і змінився.

Як сьогодні виглядає Саша Козирь з МастерШеф. Діти
Як сьогодні виглядає Саша Козирь з МастерШеф. Діти

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".