Анна Снаткіна з “Тетяниного дня” показала свою доньку: як зараз живе актриса

Author name 15 Травня 2020 в 22:05

Поділитися статтею

Анна Снаткіна
Анна Снаткіна

36-річна актриса Анна Снаткіна поділилася особистими сімейними фотографіями єдиної доньки. Коментатори у захваті від зовнішнього вигляду артистки і її маленької дочки.

Актриса Анна Снаткіна широко відома всім фанатам російських серіалів. Саме вона втілила головних персонажів в таких багатосерійних фільмах, як “Приречена стати зіркою”, “Тетянин день”, “Загальна терапія” і безліч інших.

Витончена зовнішність Анни і її незаперечний талант дозволили їй стати справжньою улюбленицею не тільки режисерів, а й телеглядачів. Уже понад 15 років актриса отримує безліч різних пропозицій по роботі і залишається затребуваною.

Особисте життя дівчини теж склалася досить успішно. Снаткіна вийшла заміж в 28 років, в 2012 році. Її обранцем став російський шоумен Віктор Васильєв. Він був відомий по грі в КВН, а пізніше став ведучим програми “Yesterday Live”.

Свадебное фото Анны и Виктора
Весільне фото Анни і Віктора

Пара вважає за краще тримати всі подробиці особистого життя в максимальній секретності. Вони практично не дають інтерв’ю і не діляться спільними фотознімками, хоча на всі офіційні заходи ходять разом. Анну і Віктора називають однією з найскромніших пар у російському шоу-бізнесі.

Подружжя виховує 7-річну доньку Вероніку, яку теж вельми рідко показують публіці. Вперше публіка побачила дівчинку на показі одного з модних будинків. Думки відразу ж розділилися — з’ясувати, схожа Вероніка на маму чи тата, так і не вдалося.

Анна Снаткина с дочкой Вероникой
Анна Снаткіна з донькою Веронікою

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею