Як змінилися учасники “МастерШеф. Діти” і чим вони зараз займаються: Ектор Хіменес-Браво не впізнає учнів

Одне з найпопулярніших кулінарних шоу країни "МастерШеф" має спецпроєкт, присвячений наймолодшим знавцям гастрономічної справи. Пригадуємо, якими були та з'ясовуємо, якими стали учасники проєкту

Перший сезон проєкту “МастерШеф. Діти” пустили на українські телеекрани 2016 року. Тоді на одне з найпопулярніших шоу країни запросили юних кулінарів, які лише починають свій шлях до гастрономічних вершин, але вже досягають неабияких успіхів. Пригадуємо, як виглядали діти тоді та якими стали сьогодні – як склалось життя учасників “МастерШеф. Діти-1”?

Володимира Мотричука на проєкті часто називали “Цилею”, а його захоплення кулінарією вражало. З часом хлопець виріс і перетворився на цікавого юнака, втім його сфера інтересів дещо змінилась. Тепер Мотричук займається журналістикою, а також захоплюється мистецтвом і любить в усьому бачити естетичну складову. Саме такі висновки можна зробити з його особистої сторінки в соціальній мережі Інстаграм.

Як сьогодні виглядає Володимир Мотричук з МастерШеф. Діти
Як сьогодні виглядає Володимир Мотричук з МастерШеф. Діти

Учасниця першого сезону дитячого кулінарного шоу Ніколь Ронкі нині також відставила кулінарію на другий план. Маленька знавчиня гастрономічної справи виросла у чудову дівчину, яка дещо змінила своє хобі. Тепер вона активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, де висвітлює своє головне захоплення – подорожі. Ніколь Ронкі часто відвідує різні країни та красиві міста.

Як сьогодні виглядає Ніколь Ронкі з МастерШеф. Діти
Як сьогодні виглядає Ніколь Ронкі з МастерШеф. Діти

Катерина Дашевська вирішила пов’язати своє життя із зовсім відмінною сферою. Нині учасниця першого сезону “МастерШеф. Діти” часто з’являється у фотосесіях моделлю, а також полюбляє експериментувати зі своєю зовнішністю. Так, наприклад, нещодавно дівчина збільшила губи та змінила колір свого волосся.

Як сьогодні виглядає Катерина Дашевська з МастерШеф. Діти
Як сьогодні виглядає Катерина Дашевська з МастерШеф. Діти

А ось Данила Ківа належить до невеликої групи учасників шоу “МастерШеф. Діти”, які пронесли своє захоплення та любов до кулінарії крізь роки. Юнак розповідав, що він полюбляє готувати. Крім того, у вільний час Ківа активно займається спортом і слідкує за своїм раціоном.

Як сьогодні виглядає Данило Ківа з МастерШеф. Діти
Як сьогодні виглядає Данило Ківа з МастерШеф. Діти

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.