Турецькі серіали, схожі на “Величне століття”: підступні спокусниці, справжні султани та любовні інтриги

Турецькі серіали стали популярними в усьому світі завдяки розкішним костюмам, пишним декораціям і красивим акторам. Найпопулярніший сюжет - історії кохання султанів та їх обраниць.

На турецькому телебаченні є інші серіали крім “Величного століття” про реально існуючих особистостей. Про них читайте у нашій статті.

Заснування. Осман

Турецькі серіали, схожі на Величне століття
Турецькі серіали, схожі на Величне століття

Сюжет серіалу розповідає про те, як син Ертугрула Осман Газі боровся із Сельджукським султанатом за незалежність. Щоб створити імперію, йому довелося здолати внутрішніх ворогів, а також вступити в протистояння з могутніми Монгольською та Візантійською імперіями. В головній ролі постав турецький красунчик Бурак Озчивіт.

Алп-Арслан: Великий Сельджук

Турецькі серіали, схожі на Величне століття
Турецькі серіали, схожі на Величне століття

Серіал, який вийшов у 2021 році розказує глядачам про султана Алп-Арслана, який замислився над возз’єднанням усіх тюркських племен. Цей шлях правителя наповнений важкими боями, інтригами, коханням. Він зустріне туркменську красуню Акчі, до якої вперше відчує сильні почуття.

У Туреччині перші три серії серіалу “Алп-Арслан: Великий Сельджук” побили рейтинги “Величного століття”, який давно отримав статус культового.

Хюррем Султан

Турецькі серіали, схожі на Величне століття
Турецькі серіали, схожі на Величне століття

За кілька років до виходу на екрани гучного “Величного століття” світ побачив 8-серійний фільм “Хюррем Султан”. Роль слов’янської красуні Роксолани виконала Гюльбен Ерген, а султана – Алі Сюрмелі. Сюжет серіалу повністю сконцентрований на долі іноземки.

Хюррем вважається однією із найвпливовіших жінок Османської імперії. Традиційно після народження сина хасекі вирушала разом з дитиною у віддалену провінцію займатись вихованням і жити розмірене життя. Роксолана була першою, хто зміг відстояти право жити у столиці. Заради неї Сулейман ввів особливий титул, який за владою поступався лише матері султана Валіде.

Величне століття. Імперія Кесем

Турецькі серіали, схожі на Величне століття
Турецькі серіали, схожі на Величне століття

Цей серіал стане знахідкою для фанатів оригінального “Величного століття”. В сюжеті розповідається про кохання праправнука Хюррем і Сулеймана. Через покоління історія Роксолани повторюється у долі Анастасії, яку насильно привезли з Європи до гарему султана. На новій батьківщині дівчина отримала ім’я Кесем і завоювала серце Ахмеда I.

Кесем Султан вдалося досягти більших висот ніж Хюррем. Вона багато років була регентом і насправді правила державою.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.