Як виглядали учасники 1 сезону “МастерШеф. Професіонали” і куди вони зникли: переможець вже в Нью-Йорку

Одне з найпопулярніших шоу України про кулінарію "МастерШеф" збирає біля телеекранів мільйони глядачів. Пригадуємо, якими були та якими стали учасники першого сезону спецпроєкту "Професіонали"

“МастерШеф” – одне з найпопулярніших кулінарних шоу в Україні. Цей проєкт подарував можливість великій кількості справжніх талантів розкрити свій потенціал і зробити крок на зустріч своїй мрії. У рамках кулінарного шоу було створено чимало спецпроєктів, серед яких і змагання між кращими з кращих – професіоналами. Пропонуємо пригадати, як виглядали раніше та якими стали сьогодні найвідоміші учасники першого сезону шоу.

Павло Серветник

Як виглядав раніше та яким став сьогодні Павло Серветник
Як виглядав раніше та яким став сьогодні Павло Серветник

Відомий український кулінар народився та виріс на Херсонщині, а до початку повномасштабної війни жив і працював, розвивав власний бізнес у Херсоні. Після початку великої війни та окупації знаменитість прийняв рішення разом із родиною виїхати за кордон. Так він опинився у Нью-Йорку та став працювати там шеф-кухарем. У “МастерШеф. Професіонали” Павло Серветник здобув перемогу.

Алік Мкртчян

Як виглядав раніше та яким став сьогодні Алік Мкртчян
Як виглядав раніше та яким став сьогодні Алік Мкртчян

Алік Мкртчян на проєкті “МастерШеф. Професіонали” зайняв п’яте місце та постійно називав себе богом м’яса. Попри те, що до фіналу знаменитості дійти не вдалось, це не завадило йому побудувати приголомшливу кар’єру. Нині кухар живе та працює разом зі своєю родиною в українській столиці, у Києві.

Юрій Негрич

Як виглядав раніше та яким став сьогодні Юрій Негрич
Як виглядав раніше та яким став сьогодні Юрій Негрич

Призер першого сезону “МастерШеф. Професіонали” Юрій Негрич на шоу здобув третє місце. На проєкті він був одним із найспокійніших учасників і рідко фігурував у конфліктних ситуаціях. Втім, після завершення шоу знаменитість продовжив свій кар’єрний шлях і вирішив надалі розвиватись в улюбленій сфері. Негрич зізнається, що його часто впізнають не лише в Україні, але і далеко за її межами.

Юлія Прохода

Як виглядала раніше та якою стала сьогодні Юлія Прохода
Як виглядала раніше та якою стала сьогодні Юлія Прохода

Юлія Прохода зуміла поєднати у своїй витонченій натурі цілих три професії – знаменитість є і вчителем молодших класів, і актрисою, і кулінаркою. У першому сезоні “МастерШеф. Професіонали” знаменитість зайняла друге місце, втім не зупинилась на шляху до своєї мрії, відкриття власного ресторану, та продовжила впевнено крокувати вперед.

Катерина Пєскова

Як виглядала раніше та якою стала сьогодні Катерина Пєскова
Як виглядала раніше та якою стала сьогодні Катерина Пєскова

Четверту сходинку в рейтингу переможців здобула Катерина Пєскова. Одеситка вибула з шоу, зовсім трішки не дотягнувши до фіналу. Втім, це не стало для кулінарки причиною зупинятись. Зірка відкрила власну кондитерську та продовжила розвиватись в улюбленій сфері.

Схожі статті

36-річний Євген Клопотенко вдруге дав обітницю кохання: новим обранцем кухаря став голландець

Одного разу Євген Клопотенко вже наробив галасу в мережі, виклавши в Інстаграм світлини з весілля. Тепер знаменитий кухар з'явився на сходах того ж РАЦСу вдруге.

Картопляне пюре потемніло після варіння: запам’ятайте один секрет, як запобігти потемнінню картоплі

Ніжне картопляне пюре – страва, яку обожнює кожен із нас. Розповідаємо, як правильно готувати страву, щоб із часом вона не темніла, а смак залишався таким самим апетитним.

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.