Примадонна Алла Пугачова звернула увагу не на Ані Лорак, а на Тіну Кароль: ось хто справжня поп-діва

Вихідними днями в Юрмалі на сцені "Дзінтарі" запалювали зірки. Черговий фестиваль "Рандеву" влаштувала Лайма Вайкуле, запросивши, зокрема, чимало українців.

Із росіян у Латвії можна було побачити виключно “іноагентів” Андрія Макаревича, Аллу Пугачову та Максима Галкіна, які давно виявили протест проти дій президента рф і виїхали з країни до кращих часів. Тож стали в Юрмалі бажаними гостями.

Серед українських артистів цьогоріч ми не побачили Тіни Кароль. А 18 років тому артистка, ім’я якої тоді було нікому не відомим, в одну мить стала зіркою саме тут. І не в останню чергу завдяки Примадонні.

Дзінтарі. Алла Пугачова. 2023 рік

Журі “Нової хвилі” тоді вчинило з українкою несправедливо (а чого ще чекати від росіян?!) і присудило їй лише 2 місце, хоча Тіна була безумовною фавориткою, і її номер зі стриптизом практично порвав зал.

Кароль безумовно заслуговувала на Гран-прі, але керманичі “Нової хвилі” його взагалі нікому не присудили. Перше місце віддали Інварсу Бусулюсу, третє – Поліні Гагаріній, а Тіна мала задовольнитися другою сходинкою.

Усе б так і залишилося, якби у справу не втрутилася Алла Борисівна. Жінка не звикла коритися нікому ще з радянських тоталітарних часів, тому й цього разу показала своє “фе” організаторам.

Дзінтарі. Алла Пугачова та Тіна Кароль. 2005 рік

Попервах власну золоту зірку у вигляді кулона й приз у сумі 50 тисяч доларів Пугачова мала намір віддати естонці, та коли побачила, як розподілило місця журі конкурсу, відразу ж передумала й оголосила своєю фавориткою саме українку. Тіна також отримала аудієнцію з Примадонною, і вони пів години розмовляли тет-а-тет.

Приз глядацьких симпатій тоді дістався представниці Казахстану. Їй вручили золоту каблучку з діамантами. Та власники російської компанії з подібним рішенням, вочевидь, теж не погодилися. Тому зняли мірку з пальчика Тіни й пообіцяли виготовити їй таку ж каблучку буквально за один день.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.