Не Хюррем і не Махідевран: хто та жінка, яка розбила серце султана Сулеймана і народила найпершого нащадка

В долі султана Сулеймана важливу роль зіграла жінка, про яку мало хто здогадується. Це не Хюррем чи Махідевран, як можуть подумати фанати серіалу "Величне століття".

У турецькому історичному серіалі “Величне століття” глядачам показали загадкову постать султанського гарему – Гюльфем Хатун, яка відіграла важливу роль у житті Сулеймана. Вона була близькою подругою Валіде і Махідевран – важливих жінок для падишаха, тому її присутність у гаремі не тільки прикрашала імператорський двір, а й надавала йому особливого сенсу.

Однак за лаштунками цієї історії ховається глибока трагедія, яка залишила слід на долі султана Сулеймана. Гюльфем Хатун подарувала правителю найбільшу радість з усіх можливих, ставши матір’ю його первістка, однак одного разу уві сні жінка придавила малюка і він покинув цей світ. Ця втрата стала важким випробуванням не лише для молодої матері, а й для самого Сулеймана.

Хто та жінка, яка розбила серце султана Сулеймана і народила найпершого нащадка
Хто та жінка, яка розбила серце султана Сулеймана і народила найпершого нащадка

Зі словами істориків, падишах завжди пам’ятав про це, страждав через втрату і тяжко її переживав. Султан довгі роки переживав через цей біль, не знаходячи виходу зі своїх страждань. Лише коли з’явилася Хюррем, яка завоювала його серце, віра в радість життя Сулеймана повернулася.

Тобто виявляється, що вплив Гюльфем Хатун на падишаха набагато глибший, ніж здається на перший погляд.

Хто та жінка, яка розбила серце султана Сулеймана і народила найпершого нащадка
Хто та жінка, яка розбила серце султана Сулеймана і народила найпершого нащадка

У серіалі ролі Гюльфем і Сулеймана виконали талановиті актори, завдяки яким ці персонажі розкрилися максимально. Султана втілив на екрані Халіт Ергенч, який завоював серця глядачів своєю глибокою та виразною грою. Він прекрасно передав могутність та харизму падишаха, його внутрішній конфлікт та складність рішень. Роль Гюльфем Хатун виконала актриса Селен Озтюрк. Її гра вдало відображає непросту життєву долю героїні, її відданість та важливу роль в імператорському гаремі. Обидва актори своєю професійно майстерністю привнесли особливий колорит у світ “Величного століття”, надавши героям глибину та реалізм.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?