Недолюблювала Хюррем та покривала Махідевран: як зараз виглядає 79-річна Валіде Султан з “Величного століття”

В серіалі "Величне століття" роль матері султана Сулеймана Валіде зіграла талановита актриса Небахат Чехре. Їй вже 79 років, але в це складно повірити і зараз ви зрозумієте, чому.

Небахат Чехре блиснула своєю акторською майстерністю в турецькому серіалі під назвою “Величне століття”. Ще в молодості ця артистка була визнана однією з найкрасивіших жінок у Туреччині, а її талант не обмежувався лише акторством – вона також успішно працювала як модель. У свої 79 років Небахат Чехре продовжує дивувати своїх прихильників неперевершеною красою, гідною королеви, із непохитною гідністю та грацією.

Як зараз виглядає 79-річна Валіде Султан з Величного століття
Як зараз виглядає 79-річна Валіде Султан з Величного століття

У ролі владної Валіде Султан, матері султана Сулеймана, актриса вразила глядачів серіалу “Величне століття”. Сценаристи зробили її героїні яскравий образ, який поєднував в собі красу та розум, однак було те, з чим вона не хотіла миритися – невістка Хюррем, з якою назавжди пов’язав своє життя її син-правитель. Валіде була прихильницею вікових традицій та вважала, що у падишаха має бути гарем, а його фаворитки регулярно будуть змінюватися. Однак Сулейман не дотримувався цих усталених норм, це певною мірою вплинуло на відношення Валіде до Роксолани.

При цьому Махідевран їй подобалася. Саме вона першою подарувала спадкоємця династії. Відносини Валіде та невістки були дуже тісними й теплими. Навіть найстрашніші її дії свекруха намагалася приховати. А у стосунках із Хюррем усе було навпаки. Найменша провина каралася максимально суворо.

Як зараз виглядає 79-річна Валіде Султан з Величного століття
Як зараз виглядає 79-річна Валіде Султан з Величного століття

Валіде Султан розуміла, що Сулейман не відчуває до Махідевран сильних почуттів, і це означало, що вона не зможе впливати на свого сина. Водночас Хюррем навпаки прагнула влади як над падишахом, так і над гаремом.

Як зараз виглядає 79-річна Валіде Султан з Величного століття
Як зараз виглядає 79-річна Валіде Султан з Величного століття

У свої 79 років Небахат Чехре може дати фору своїм партнеркам по серіалу, які набагато молодші. Виглядає вона все також чудово і молодо. В елегантності їй немає рівних.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.