40-річна Мер’єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан: “Я мало не збожеволіла”

Турецько-німецька актриса Мер'єм Узерлі, яка зіграла роль коханої дружини султана Сулеймана в серіалі "Величне століття", розповіла про початок роботи над роллю та труднощами зйомок.

Мер’єм Узерлі стала зіркою світового масштабу завдяки ролі Хюррем Султан у популярному турецькому серіалі “Величне століття” про Османську імперію в часи правління Сулеймана Величного. Актриса потрапила в проєкт в останній момент і не підозрювала, що після цього її кар’єра так злетить. Однак зірці було дуже нелегко на цій роботі.

Як виявилося, сценаристи “Величного століття” довгий час не могли знайти актрису, яка б відповідала критеріями на роль Роксолани. На проби було запрошено близько 200 претенденток, лише Мер’єм Узерлі підійшла їм за всіма параметрами. Погодивши її кандидатуру, режисер одразу дав їй сценарій для заучування своєї ролі. Тільки тоді з’ясувалося, що актриса не розмовляє турецькою, а шукати нову султаншу часу вже не лишалося.

Мер'єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан
Мер’єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан

Мер’єм затвердили за два тижні до початку зйомок, тому перед нею стояло складне завдання – спробувати за кілька днів освоїти нову мову. Для цього їй довелося докласти неймовірних зусиль, але поступово вона опанувала необхідні базові знання і вже могла спілкуватися з носіями турецької мови.

В інтерв’ю Узерлі розповідала про мовний бар’єр, який дуже заважав їй до кінця влитися в роль своєї героїні:

На початку зйомок я мала проблеми з мовою – я дуже мало розуміла. Але з часом мовний бар’єр почав руйнуватися, і це мотивувало мене вчитися старанніше – чим більше ставали мої знання, тим простіше мені було

Мама Мер’єм німкеня, а батько – турок. У сім’ї знаменитості було прийнято говорити німецькою. Навіть коли батько звертався до членів сім’ї турецькою, Узерлі відповідала звичною мовою.

Як виглядала Мер'єм Узерлі у ролі Хюррем Султан у серіалі Величне століття
Мер’єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан

Також Хюррем на зйомках почувалася чужою і самотньою. Для ролі вона поїхала з Берліна в Туреччину, де нікого не знала:

Перші тижні вмирала від самотності. Я нікого там не знала, окрім тих, з ким працювала. Я мало не збожеволіла

, – зізналася Мер’єм.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?