Звільнився з АТБ, одружився та виховує доньку: як склалася доля переможця “Голосу країни” Романа Сасанчина

Роман Сасанчин, молодий український виконавець, прославився завдяки участі у вокальному шоу "Голос країни". Як змінилось його життя після перемоги у телевізійному проєкті?

Відомий український співак Роман Сасанчин давно здобув популярність серед своїх прихильників. Вперше майбутня зірка прийшов на телебачення, коли йому тільки-но виповнилось 10 років. Тоді хлопець заспівав для суддів на дитячому “Голосі”, втім його не обрав ні один із представників журі. Сасанчин не став здаватись і продовжив “штурмувати” проєкт.

Вже зовсім скоро молодий і дуже талановитий виконавець здобув перемогу у дитячому вокальному шоу “Голос країни”, а пізніше взяв участь і знову посів перше місце вже у дорослому “Голосі”. Ця перемога стала для артиста вирішальною та змінила його життя. Після перемоги у проєкті молодий виконавець переїхав жити у столичну квартиру, яка йому дісталась від “Голосу”.

Роман Сасанчин давно живе у квартирі, яку виграв у Голосі країни
Роман Сасанчин давно живе у квартирі, яку виграв у Голосі країни

Спершу талановитий співак продовжував працювати у популярному українському супермаркеті на касі. Знаменитість пригадує, що тоді в нього часто питали, чому він із такими амбіціями та можливостями продовжує працювати на посаді касира. Роман Сасанчин чесно відповідав, що нічого поганого в цьому не бачить.

Втім, тепер знаменитий артист залишив роботу в супермаркеті та почав працювати за своїм фахом – Роман Сасанчин виступає співаком на різних заходах, весіллях або корпоративах. До слова, раніше в одному магазині з коханим працювала і його тоді ще дівчина, а тепер дружина Іванна. Тепер же дівчина полишила роботу та зайнялась побутом і вихованням доньки від свого чоловіка.

Роман та Іванна Сасанчини одружені та виховують разом спільну доньку
Роман та Іванна Сасанчини одружені та виховують разом спільну доньку

Нагадаємо, що Елізабет, старша та поки що єдина донька зіркового подружжя, з’явилась на світ майже два роки тому. Іванна Сасанчина народила чоловікові донечку у грудні 2021 року.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України