Шалено закохалася в Балі-Бея: як зараз виглядає 38-річна Міхрімах Султан з “Величного століття”

У серіалі "Величне століття" роль дорослої доньки Хюррем і Сулеймана Міхрімах зіграла Пелін Карахан, якій вже 38 років. Її героїня була закохана у Малкочоглу Балі-Бея, але заміж за нього не вийшла.

Принцеса Османської імперії Міхрімах Султан по сюжету “Величного століття” закохалась в Балі-Бея ще дівчиськом. На той момент вона не розуміла різниці у віці та соціальному становищі зі своїм коханим.

Малкочоглу Балі-Бей був воєначальником і слугою султана Сулеймана, який всього на рік молодший за падишаха. В серці красеня оселилася більш підходяща йому за віком партія – Айбіге Хатун, донька кримського хана і племінниця Валіде Султан. На фоні їх кохання почуття Міхрімах здавалися скоріше вигадкою, яку дівчинка переросте з роками.

Набагато пізніше Хюррем під час розмови запитала у Балі-Бея, як він ставиться до її дочки. Воєначальник відповів, що все ще бачить перед собою примхливу крихітку, яку знав давним-давно. При цьому він дуже гідно поводився з юною пані, не даючи їй жодного приводу образитися.

Коли Міхрімах подорослішала і одного разу побачила Малкочоглу після повернення до палацу, до неї вмить повернулись почуття. Він спершу не впізнав її, а потім вибачився і через його тактовність та небажання образити донька Хюррем починає сподіватися на взаємність.

Як зараз виглядає 38-річна Міхрімах Султан з Величного століття, яка закохалася в Балі-Бея
Як зараз виглядає 38-річна Міхрімах Султан з Величного століття, яка закохалася в Балі-Бея

Все змінилося після того, як Міхрімах випадково почула підлаштовану матір’ю зустріч за ширмою – Балі-Бей тоді пояснив, що не може прямо у вічі відмовити принцесі. Для неї це стало ударом. Переживши відчай, Міхрімах Султан втратила віру у кохання, але з високо піднятою головою вийшла заміж за Рустем Пашу, шлюб з яким зводився до практичності, розрахунку і доброго союзу.

Для Міхрімах це удар, який вибив її з колії настільки, що вона, переживши відчай, втрачає віру в кохання. З високо піднятою головою вона виходить заміж за Рустема, відносини з яким зводяться до практичності, розрахунку та доброго союзу.

Як зараз виглядає Міхрімах Султан?

Актриса Пелін Карахан в цьому році відзначить вже своє 39-річчя, однак з її розкішним виглядом у це важко повірити. Зірка від природи отримала дуже яскраву зовнішність, яку підтримує регулярним спортом і доглядом за собою.

Як зараз виглядає 38-річна Міхрімах Султан з Величного століття, яка закохалася в Балі-Бея
Як зараз виглядає 38-річна Міхрімах Султан з Величного століття, яка закохалася в Балі-Бея

В Мережі ширяться чутки, що Міхрімах зробила пластику – підрівняла собі вилиці та підкоригувала губи, однак знаменитість це не коментує і доводить, що в житті виглядає ще краще, ніж на екрані.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?