Сестра в серіалі та у житті: якими родинними зв’язками пов’язані актори, що зіграли Хатідже та Сулеймана

Багато кому з турецьких акторів робота в серіалі "Величне століття" принесла не абияку популярність. Не стала виключенням і Сельма Ергеч, яка відтворила історичний образ молодшої сестри Султана Сулеймана Хатідже. Що ж допомогло актрисі зіграти одну з головних ролей у серіалі?

Сельма Ергеч і до знімання у серіалі “Величне століття” була досить відомою актрисою у Туреччині.

Але справжню світову зірковість їй принесла саме роль Хатідже, молодшої сестри правителя Османської імперії.

Шлях до слави

Коли актриса дізналася, що у головній чоловічій ролі історичного серіалу буде зніматися  Халіт Ергенч, вона одразу вирішила відправитись на кастинг саме для того, щоб працювати поряд з ним. Як бачимо, кастинг Сельма успішно пройшла та досягла своєї мети.

Народилась Сельма в Німеччині. Її мати — німкеня, а батько — турок. Батьки майбутньої актриси не мали відношення до кінематографічного світу, вони працювали у медичній сфері, тому, здавалося б, майбутній фах дівчини був вирішеним.

І справді, вона здобула медичну освіту й навіть деякий час проходила інтернатуру за фахом, але потім неочікувано захопилася кінематографом і почала зніматися у фільмах. На той час вона вже проживала у Туреччині, закінчила школу акторської майстерності та знялася у багатьох серіалах, у тому числі американо-турецькому.

Тобто на момент знімання у “Величному столітті” в неї був досить багатий акторський досвід.

Сельма Ергеч
Сельма Ергеч у серіалі Величне століття

З усім тим через співзвучність прізвищ Ергеч та Ергенч деякий час роздмухувались чутки про те, що в серіал актриса попала завдяки родинним зв’язкам з відомим турецьким актором Халітом Ергенчем. Але, як з’ясувалося, такі інсінуації були безпідставними.

Виключно завдяки своєму таланту Сельма створила образ Хатідже, яка з ніжної та тендітної молодої жінки, якою вона постає на початку серіалу, перетворилася на безжалісну фурію, що брала участь у інрігах та палацовому перевороті.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.