Кіноляпи “Величного століття”, про які мало хто здогадується: султан Сулейман не допустив би цього з Хюррем

Відомий турецький серіал "Величне століття" вийшов дуже масштабним, однак в сюжеті є багато кіноляпів, які не відповідають реальній історії. Найабсурднішим з цієї точки зору вийшов третій сезон.

Серіал “Величне століття” не претендує на історичний жанр, тому невідповідності сюжетної лінії з реальною історією помітні неозброєним оком.

Наприклад, Махідевран Султан в серіалі чомусь називали Хасекі, однак цей титул султан Сулейман подарував тільки для своєї дружини Хюррем.

Також був епізод, в якому колишній коханий Роксолани опинився у султанському дворі та писав портрет падишаха і його Хасекі. Персонажа Луку ввели для створення додаткової інтриги і загрози майбутнього Хюррем у палаці, але насправді в ті часи було неможливим, щоб сторонній чоловік годинами і без наслідків дивився на жінку султана. Гарем і був для того створений, щоб ніхто інший не міг бачити наложниць.

Кіноляпи Величного століття, про які мало хто здогадується
Кіноляпи Величного століття, про які мало хто здогадується

Сценаристи пішли проти історії і тоді, коли почали розписувати війни Хюррем із сестрами її чоловіка. Якщо до весілля Роксолани з Сулейманом цю ворожнечу ще можна було уявити, після нікяха така поведінка з боку представниць династії була неприпустимою, адже титул Хасекі поступався лише званню Валіде Султан у гаремі.

І в цьому плані найбільше питань до третього сезону “Величного століття”. На той момент мати Сулеймана вже померла, тож Валіде у палаці немає. Гаремом офіційно керує Хюррем, будучи законною дружиною падишаха. І все одно сестри государя Хатідже та Шах-і-Хубан плетуть інтриги проти Роксолани.

У Величному столітті знявся справжній потомок Османської династії
Кіноляпи Величного століття, про які мало хто здогадується

Можна також згадати про те, що в реальній історії Хюррем добре ладнала з Валіде, і та дуже добре ставилася до невістки. Важко уявити, що сестри Сулеймана змогли б йти проти волі брата-падишаха та рідної матері. У серіалі ж Хатідже після страти свого чоловіка відкрито оголошує війну Хюррем та не приховує, що влаштовувала на неї замах і вдається до чорної магії. Останнє заняття для мусульман вважається гріхом.

Схожі статті

В цієї страви самі переваги: чудовий рецепт вечері з будь-якого м’яса й картоплі ви станете готувати щодня

Якщо ви любите смажене м'ясо та смажену картоплю, то вам точно сюди, бо в цій страві поєднані обоє. Крім того, ця страва, можна сказати, універсальна, тому що приготувати її можна з будь-якого м'яса.

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.