Останнє кохання Сулеймана: як зараз виглядає 31-річна Назенін Хатун, яка нічим не поступається Хюррем Султан

Алмеда Абазі, відома турецька актриса, зіграла на телеекранах останнє кохання великого султана Сулеймана. Як сьогодні виглядає зірка, яка повстала в образі Назенін Хатун?

Назенін Хатун, персонаж з “Величного століття”, який став одним із найбільших захоплень султана Сулеймана. Абазі Алмеда, відома турецька актриса, зіграла роль наложниці, якій вдалось підкорити серце османського правителя. Втім, саме Назенін Хатун стала останнім коханням Сулеймана – за своє життя після неї він більше ніким так сильно не захоплювався.

На телеекранах Назенін Хатун стала фавориткою Сулеймана та навіть народила від нього дитину – дівчинку. У період спілкування османського правителя з його молодою наложницею між султаном і Хюррем виникли непорозуміння. Це посприяло зближенню Назенін Хатун з Сулейманом, але Роксолана такого терпіти намірів не мала.

Як виглядала остання фаворитка султана Сулеймана Назенін Хатун у серіалі Величне століття
Як виглядала остання фаворитка султана Сулеймана Назенін Хатун у серіалі Величне століття

Хюррем Султан ніколи не приховувала, що звикла розбиратись зі своїми конкурентками жорстокими методами. Так, в один із моментів вона наказує іншій наложниці Нурбану вбити Назенін. Та довго вагається та не розуміє, як це зробити. Врешті, під час однієї зі сварок наложниця зіштовхує конкурентку Хюррем Султан з балкона. Все виглядає як нещасний випадок.

Актриса Абазі Алмеда змогла чудово зіграти роль венеціанської красуні, яка згодом стала доволі важливою постаттю у гаремі Сулеймана. Зірка, яку фанати “Величного століття” знають саме з цього серіалу, народилась в Албанії та переїхала жити до Туреччини після закінчення школи.

Як зараз виглядає актриса Абазі Алмеда, яка зіграла Назенін Хатун у величному столітті
Як зараз виглядає актриса Абазі Алмеда, яка зіграла Назенін Хатун у величному столітті

Варто зазначити, що зовнішність Абазі Алмеди дійсно вражає. Знаменитість має витончені риси та особливу харизму. Видно, що знаменитість приділяє достатньо часу для догляду за собою, адже шкіра зірки буквально сяє, та й виглядає вона неймовірно.

Схожі статті

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.

Оля Полякова назвала діагноз доньки Маші, через який її госпіталізували в Африці: “Вживала цілий рік”

18-річну доньку Олі Полякової Машу госпіталізували прямо під час відпочинку в Занзібарі. Співачка розповіла, що трапилося з Машею і заявила, що в Африці цим ніхто не хворіє.