Ольга Харлан пригадала “Танці з зірками”: фехтувальниця вийшла на паркет не з Дікусаром, а з Нестеренком

Ольга Харлан з ностальгією згадує часи, коли брала участь у 8 сезоні "Танців з зірками". Тому й нині виходить на паркет. На жаль, стати до пари з Дмитром Дікусаром нині неможливо.

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан брала участь у 8 сезоні “Танців з зірками” разом із Дмитром Дікусаром. Цій гарній парі пророкували перемогу в шоу. На жаль, вони посіли лише 2 місце. Відбувалося дійство у 2021 році. Тоді ніхто не міг уявити, що чекає на країну найближчими роками.

Ольга Харлан пригадала танці на паркеті з Дмитром Дікусаром

Хореограф Дмитро Дікусар вбрався у піксель і пішов боронити країну від ворожої агресії. Ольга втрапила в скандал із російською фехтувальницею на змаганнях. Не знайшовши в собі сили потиснути руку переможеній суперниці, Харлан поставила під удар усю спортивну кар’єру. На жаль, росіянка тоді добилася дискваліфікації українки зі змагань, але до Олімпійських ігор Ольгу таки допустили.

Тепер попередні події неначе з іншого життя викликають у дівчини щем:

“Час від часу, я думаю, як ми жили до великої війни. Тому мені згадуються танці, як щось, що нагадує про інше, яскраве, безпечне життя”.

Звісно, пригадати минуле можна. Вийти на паркет теж. От тільки станцювати у парі з Дікусаром, на жаль, поки не вийде, адже хореограф перебуває на передовій. Тож довелося знайти заміну – Антона Нестеренка.

І хоча виконує різні па Ольга з іншим партнером, усе ж зізналася, що любов до бальних танців їй прищепив Дмитро. Шаблістці закортіло знову повернутися до занять танцями, оскільки це нагадує про мирні часи. При цьому Харлан не забула подякувати захиснику:

“Чекаю на твоє повернення, щоб знов станцювати наш кращий танець”.

Підписники фехтувальниці підтримали Ольгу в плані подяки мужньому хореографу, який відзначив, що не повернеться до мирного життя, допоки Україна не переможе.

Схожі статті

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.

Поживний салат із буряка та маринованих огірків на кожен день: майонез не додаю! Виходить смачно та недорого

Поживно, корисно та смачно! Рекомендуємо рецепт легкого салату з буряка, який полюбить вся сім'я. Чудове поєднання доступних продуктів, які точно знайдуться у вашому холодильнику.