Відомі зірки, які засвітилися в романтичних реаліті: Ксенія Мішина, Злата Огнєвіч, Христина Горняк-Остапчук

Через повномасштабне вторгнення знімання 3 сезону "Холостячки" затягнулося у часі. Називалися різні кандидатури. От тільки колишню дружину Остапчука ніхто й не розглядав.

Ксенія Мішина

Чимало хейту вилилося на голову акторки, коли вона погодилася стати головною героїнею “Холостячки 1”. У свідомості багатьох людей вважалося, що має право на життя лише шоу “Холостяк”. Тим часом романтичне реаліті відбулося й викликало шалений ажіотаж.

Хто стане третьою Холостячкою

У фіналі Ксенії довелося обирати між гумористом Олександром Еллертом та бізнесменом Олексієм Тригубенком. Вибір Мішиної, яка вмить стала Сашиною, приголомшив телеглядачів, оскільки для побудови сім’ї більше підходив Олексій. Так і сталося – роман з Сашком виявився яскравим, але недовгим.

Злата Огнєвіч

Друга холостячка теж довго не могла визначитися з вибором. Врешті удача у фіналі посміхнулася підприємцю Андрію Задворному, хоча всі сподівалися, що це буде Дмитро Шевченко.

Хто стане третьою Холостячкою

І хоча переможець зізнався співачці у коханні й говорив про створення сім’ї та майбутніх дітей, за кілька місяців покинув дівчину. Згодом обранець Злати одружився, а вона так і залишилася самотньою.

Христина Горняк-Остапчук

Лаври “Холостячки 3” довгий час приміряла на себе Леся Нікітюк. Та раптово у неї вигулькнула гідна конкурентка. Коли другу дружину Володимира Остапчука підписники запитали, чи хотіла б вона взяти участь у черговому сезоні “Холостячки”, юристка зробила несподіване зізнання.

Хто стане третьою Холостячкою

Христина сповістила, що їй більше імпонує “Холостяк”. Хоча й це реаліті їй не дуже до вподоби, бо трішки не її варіанти. Вона звикла почуватися найкращою, а тут з’явиться чимала кількість конкуренток. Тож Христя навряд чи витримала б.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.