Хюррем і поруч не стояла: ви ахнете, побачивши Валіде Султан з “Величного століття” в молодості, якій вже 80

Один із найпопулярніших серіалів у всьому світі, "Величне століття", породив чимало легенд турецького кіно. Як виглядала у молодості акторка зі стрічки, якій зараз вже 80?

У середині березня цього року відома турецька актриса Небахат Чехре відзначила ювілей – знаменитості виповнилось 80 років. У своєму віці артистка, за словами численних фанатів, виглядає так само привабливо та не забуває стежити за власною зовнішністю. Втім, у молодості її краса “побила” рекорди всіх красунь-колег по серіалу “Величне століття”.

Небахат Чехре у молодості

Життя відомої турецької актриси Небахат Чехре схоже на справжню казку – вона народилась у бідній родині, втім завдяки своєму таланту, харизмі та привабливій зовнішності зуміла стати однією з найвідоміших жінок у світі та найвідомішою у своїй рідній країні. У її “кінематографічній біографії” так багато фільмів і серіалів, що зробило її справжньою легендою за життя.

Відома турецька актриса Небахат Чехре показала, як виглядала багато років тому у своїй молодості
Відома турецька актриса Небахат Чехре показала, як виглядала багато років тому у своїй молодості

Сама зірка у багатьох інтерв’ю та коментарях для журналістів заявляла про те, що зробила багато помилок – знаменита турецька актриса розповідала, що, ймовірно, бажала б змінити чимало подій у своєму житті. Втім, завжди зізнавалась Небахат Чехре, вона все ще рада, що її життя склалось саме таким, яким воно є.

Відома турецька актриса Небахат Чехре показала, як виглядала багато років тому у своїй молодості
Відома турецька актриса Небахат Чехре показала, як виглядала багато років тому у своїй молодості

У молодості Небахат Чехре представляла рідну Туреччину у конкурсах краси та займалась роботою моделі. Втім, у неї вистачало часу і на навчання. В один момент зірка вступила на вечірню форму навчання в університет мистецтв, проте диплом вона так і не отримала – її життя закрутилось настільки стрімко, що вона повністю й цілком віддала його кар’єрі актриси.

Як Небахат Чехре виглядає зараз
Як Небахат Чехре виглядає зараз

Коли відома турецька актриса чує запитання про те, скільки їй років, завжди готується дивувати відповіддю. Шанувальники зірки захоплюються її вмінням “правильно” старіти, а сама актриса зазначає – вдячна за це генетиці.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.