Дан Балан трішки перестарався, зображаючи кохання до Кароль, і встряв у халепу: “Ми не спілкувалися 2 роки”

Дан Балан погодився на пропозицію продюсерів шоу "Голос країни" трішки поупадати за Тіною Кароль. Тепер шкодує про це неймовірно, адже фани повірили у щирість почуттів зіркової пари.

Щойно Дан Балан з’явився у тренерському кріслі талант-шоу “Голос країни”, глядачі помітили надзвичайну хімію між двома зірковими колегами. Оскільки молдовський артист і Тіна Кароль були абсолютно вільними, то могли собі дозволити легкий флірт.

Натомість телеглядачі повірили у щиру закоханість між знаменитостями, настільки промовистими були погляди, словесні натяки та маленькі подаруночки, якими обмінювалися Дан і Тіна в телеефірі.

Дан Балан відхрестився від Тіни Кароль

На хвилі захоплення було створено навіть фан-клуб DanTina, учасники якого перебували в щасливому очікуванні весілля. В одному з ефірів “Голосу” з’явилася мама Балана. Пані Людмила виконала українську весільну пісню й ніжно обнімала майбутню “невісточку”.

Ведуча “Світського життя” Катя Осадча прийшла додому до Кароль зі знімальною групою в надії відшукати сліди молдованина, адже ходили настійливі чутки, що Тіна з Даном живуть разом. На неї чекало розчарування.

Дан Балан відхрестився від Тіни Кароль

Згодом продюсери шоу зізналися, що запропонували ідею флірту між зірковими тренерами, щоб підвищити цікавість до шоу. Це їм і справді вдалося. Але представники фан-клубу двох зірок відмовляються вірити в очевидне.

Врешті Дан Балан не витримав і звернувся до DanTina із настійливим проханням згорнути свою діяльність. Співак пояснив, що між ним і Тіною немає жодних близьких стосунків. Вони взагалі не бачилися 2 роки.

Фотошопна творчість представників фан-клубу зірок

Він порадив учасникам фан-клубу зайнятися власним життям, а не прискіпуватися до його рідних та друзів, псуючи їм життя. Діяльність DanTina Балан вважає такою, що шкодить суспільству.

Популярне

Схожі статті

Не смажте кабачки, поки не побачите цю техніку, що підкорила весь світ: рецепт простий, але такий смачний

Смажені кабачки – це, звісно, дуже смачно, але набагато апетитнішою виявиться ця страва. Для приготування вам знадобиться мінімум інгредієнтів і часу.

15 хвилин + час випікання: рулет з листкового тіста та фаршу загортаю “равликом” і відправляю в духовку. Ням

Розповідаємо, як швидко та просто спекти ароматну випічку з м'ясною начинкою, яка буде гарним варіантом обіду або вечері для всієї сім'ї. Повірте, цей рецепт вартий уваги!

Перескочила з 50 розміру на 46-й: до огірків і капусти додаю 1 незвичайний продукт. Такий салат і на ніч їм

Навіть звичайний салат з капусти можна зробити оригінальним і цікавим, якщо додати до нього 1 незвичайний інгредієнт. Страва виходить свіжою, соковитою і її можна їсти навіть на дієті.