Зовсім інший “МастерШеф”: як виглядають перші судді, яких замінили Вова Ярославський і Оля Мартиновська

Одне з найпопулярніших кулінарних шоу "МастерШеф" вело чимало суддів. Розповідаємо про популярних кулінарів, яких потім замінили їхні молодші колеги.

“МастерШеф” – одне з найпопулярніших кулінарних шоу України. Його дивляться мільйони людей, і всі точно знають головного суддю проєкту. Протягом довгих років знімання шоу Ектору Хіменесу-Браво допомагало багато людей.

Так, наприклад, 2011 року шоу починалось з Миколою Тищенком та Анфісою Чеховою, а нині на проєкті головні разом із Хіменесом-Браво – Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський. Розповідаємо про те, кого вони замінили.

Судді МастерШеф

Тетяна Литвинова та Ліза Глінська – одні з найвідоміших суддів на телепроєкті “МастерШеф”. Вони здобули таку славу не лише завдяки власній харизмі, а й завдяки тому, що впродовж чималого періоду часу залишались на шоу.

У мережі розповіли про суддів, які раніше вели популярне українське кулінарне шоу МастерШеф
У мережі розповіли про суддів, які раніше вели популярне українське кулінарне шоу МастерШеф

Відома українська блогерка й кулінарка Тетяна Литвинова почала захоплюватись ресторанною справою ще в юності, втім у серйозне захоплення її справа переросла не так швидко. Зірка навчалась в інституті й навіть працювала директором у комерційній фірмі.

Втім, вже пізніше звільнилась і почала шлях професійного кулінара. 2012 року Тетяна Литвинова приєдналась до проєкту “МастерШеф” і почала навчати майстерності інших людей. До 2018 року знаменитість залишалась у команді, а пізніше її замінила Ліза Глінська.

У мережі розповіли про суддів, які раніше вели популярне українське кулінарне шоу МастерШеф
У мережі розповіли про суддів, які раніше вели популярне українське кулінарне шоу МастерШеф

Єлизавета Глінська почала шлях у кулінарії з участі в проєкті “МастерШеф”. До цього вона була педагогом, музиканткою та візажистом. Втім, другий сезон кулінарного шоу подарував їй шанс проявити себе в іншій сфері.

Згодом зірка пройшла навчання та повернулась на кухню “МастерШеф”, але вже у ролі судді.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.