Надя Дорофєєва не може стримати сліз, коли пригадує участь у “Шансі”: чим розчулила дівчина Кузьму Скрябіна

У кожного українського артиста є своя історія стосунків із Кузьмою Скрябіним. Не залишилася осторонь і Надя Дорофєєва, пригадавши, як співпрацювала з музикантом у шоу "Шанс".

Наді Дорофєєвій пощастило познайомитися з Андрієм Кузьменком особисто у проєкті “Шанс”. Дівчині тоді було всього 15 років. Вона втрапила у команду Скрябіна. Найбільше її вразило те, наскільки наставник був товариським, як весело спілкувався з усіма й постійно жартував.

Кожному учаснику давалося 8 годин. За цей час слід було підготувати виступ на сцені – і заспівати, й зробити хореографію, і підібрати костюм, і мейкап. За цей час Надя з Кузьмою багато репетирували, а ще говорили.

Надя Дорофєєва довела Кузьму Скрябіна до сліз

Лідер гурту “Скрябін” показав юній артистці приклад, як треба допомагати людям. Адже всі чекають від нього професійної допомоги. Саме цей життєвий досвід знадобився Дорофєєвій, коли вона у 26 років уперше стала тренером дитячого “Голосу”.

Зі своїми підопічними вона робила те ж, що з нею колись робив Кузьма. Він постійно тримав Надю за руку та нахвалював навіть там, де вона заспівала не дуже вдало. Тепер співачка розуміє, що він робив так спеціально, щоб вона розслабилася й показала під час виступу найвищий клас.

Надя Дорофєєва довела Кузьму Скрябіна до сліз

Коли Надя Дорофєєва через багато років зробила кавер на пісню Скрябіна “Люди як кораблі”, вона вставила туди коротенький скіт – аудіо, коли Ігор Кондратюк і Кузьма викликали її на сцену.

А наприкінці пісні вставила ще один шматочок записаної розмови з наставником. Тоді Надя подарувала Андрію іграшку. Це настільки розчулило музиканта, що він навіть пустив сльозу й щиро подякував. Ось цей фрагмент діалогу можна почути в пісні.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.