Як склалася доля і чим займається переможець “Битви екстрасенсів” Хаял Алекперов: за ним стежить Оля Сумська

Дізнайтеся, як склалася доля Хаяла Алекперова, ясновидця, який став переможцем двох сезонів "Битви екстрасенсів". Чим нині займається відомий екстрасенс?

Переможець двох сезонів українського телешоу “Битва екстрасенсів”, ясновидець Хаял Алекперов неодноразово дивував публіку своїми екстрасенсорними здібностями. Попри те, що чоловік за походженням азербайджанець, велику популярність він здобув саме в Україні.

Отож, з відкритих джерел відомо, що Хаял Алекперов народився у 1979 році в Гянджі, другому за величиною місті в Азербайджані. Батько екстрасенса за освітою фізик, а мати — викладач математики.

Юний Хаял пішов стопами свого батька та вступив до військового училища, а після навчання залишився на службі. Однак через неприємну ситуацію він покинув військову кар’єру і вступив до одного з навчальних закладів, де здобув спеціальність у галузі релігієзнавства.

Як склалася доля Хаяла Алекперова
Як склалася доля Хаяла Алекперова

Вперше ясновидець з’явився на телебаченні, взявши участь у проєкті “Ekstra hiss” (азербайджанський аналог “Битви екстрасенсів”), де боровся за звання найкращого екстрасенса. На цьому телешоу Хаял дійшов до фіналу, але не зміг перемогти через хворобу, яку переніс перед зйомками.

Згодом свої екстрасенсорні здібності Хаял Алекперов продемонстрував в українському містичному проєкті. Ставши переможцем “Битви екстрасенсів” і одним з експертів шоу “Слідство ведуть екстрасенси”, він отримав місце в журі та не зупинився на досягнутому.

Сьогодні Хаял проживає у Києві, займається волонтерством і підтримує українських захисників. Його часто запрошують як експерта на телешоу, а також він проводить приватні практики як екстрасенс, дає астрологічні прогнози та проводить вебінари. На сторінці в соціальній мережі Хаяла налічується понад 50 тисяч підписників. До слова, за знаменитістю стежить відома українська акторка Ольга Сумська.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.