Жаді важко впізнати: як змінилася зірка серіалу “Клон” Джованна Антонеллі, яка цьогоріч святкувала 48 років

Після завершення зйомок легендарного серіалу "Клон" Джованна Антонеллі практично ніде не з'являлася. Дізнайтеся про долю головної героїні Жаді, яку тепер важко впізнати.

Нині зірці серіалу “Клон” Джованні Антонеллі 48 років, і вона продовжує радувати публіку, знімаючись у нових серіалах. Однак шанувальникам важко впізнати улюблену героїню, адже Жаді неабияк змінилася. Пропонуємо дізнатися, як тепер виглядає відома акторка та як склалася її доля після зйомок у культовому серіалі.

“Клон” став одним із найпопулярніших бразильських телесеріалів, який із задоволенням дивилися у багатьох країнах світу. Творці серіалу створили неймовірно цікавий сюжет, що захопив серця всіх глядачів. Історія про мусульманську дівчину Жаді, в яку закохався хлопець на ім’я Лукас. Цей проєкт не залишив байдужим нікого. Сценаристи розкрили уклад мусульманської сім’ї, торкнулися теми наркотичної залежності та клонування людини.

Як змінилася Джованна Антонеллі, яка цьогоріч святкувала 48 років
Як змінилася Джованна Антонеллі, яка цьогоріч святкувала 48 років

Роль головної героїні в серіалі, який вийшов на телеекрани у 2001-2002 роках, виконала бразильська акторка Джованна Антонеллі. Вона отримала величезну популярність, а після завершення зйомок, протягом тривалого часу, утримувалась від публічності.

Відомо, що сьогодні Джованна продовжує зніматися у серіалах. Окрім того, вона веде власний бізнес й займається вихованням дітей.

Як змінилася Джованна Антонеллі, яка цьогоріч святкувала 48 років
Як змінилася Джованна Антонеллі, яка цьогоріч святкувала 48 років

Звичайно, безліч прихильників телесеріалу пам’ятають Антонеллі як ефектну брюнетку з майстерно підведеними очима та золотими аксесуарами. Однак, дивлячись на нові світлини, які знаменитість публікує на своїй сторінці в Instagram, прихильникам важко впізнати кумирку.

Джованна Антонеллі повністю змінила імідж, обрізавши своє довге волосся, і перефарбувалась у світлий колір. За словами її фоловерів, новий образ зірці легендарного серіалу “Клон” дуже личить. Велика частина публіка запевняє, що Джованна виглядає значно молодшою, ніж зазначено у паспорті.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.