Олена Кравець пішла з 1+1, а Лілія Ребрик – з “України”: чому телеведучі змінили своє місце роботи

Довгий час Олена Кравець працювала на телеканалі 1+1, а Лілія Ребрик – на "Україні". Та все змінюється. Нині знаменитості проявляють свою творчу майстерність в зовсім інших місцях.

Олена Кравець

Чверть століття акторка грала у “Кварталі 95”, і разом із колегами перекочувала з “Інтера” на 1+1. Тож коли Олена заявила, що йде з команди, де була єдиною жінкою, любителі гумористичних програм були неабияк ошелешені.

Олена Кравець та Лілія Ребрик змінили місце роботи

Всі сподівалися, що Кравець урешті прийде до тями та повернеться до хлопців. Але акторка обрала інший шлях. Комедіантка подякувала “кварталівцям” за співпрацю й опинилася на телеканалі “Дім”, де протягом року вела програму “Тихий вечір”.

Після скандалу з використанням бюджетних коштів Олена закрила шоу й разом зі старшою донькою перебралася на Ютуб. Родички запрошують зіркових гостей у програму “Вдома поговоримо” й беруть у них інтерв’ю, не забуваючи пригадати цікаві випадки й з власного життя.

Лілія Ребрик

На відміну від колежанки працівниця телеканалу “Україна” змушена була написати заяву про звільнення не з власної волі. Лілія вела ранкове шоу і її абсолютно все влаштовувало. Раптом надійшла інформація про закриття каналу.

Олена Кравець та Лілія Ребрик змінили місце роботи

Для Ребрик це стало справжнім шоком, адже збиралася вести “Ранок з Україною” до пенсії. Довелося виходити з зони комфорту й підшукувати іншу роботу. На прощання знаменитість випила лате з лавандовим сиропом у кафе навпроти офісу й попрямувала в нове життя.

Закінчення старого – це початок нового, заспокоювала себе оптимістка. Й неначе у воду дивилася. Нині Ребрик працює на телеканалі “Дім” відразу у двох програмах “Ранок Вдома” та “Дочекаюсь”.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!