Були парою не лише на екрані: ці актори серіалу “Величне століття” закрутили роман поза камерами

"Величне століття" – серіал, який підкорив мільйони сердець по всьому світі. Деякі з екранних пар будували стосунки не лише перед камерами, але й у реальному житті.

Про особисте життя колись грандіозних османських правителів сьогодні знають усі. Все завдяки легендарному серіалу “Величне століття”. А чи відомо щось про особисте життя акторів, які втілили образи правителів на екрані? Звісно, відомо. Розповідаємо, хто з них зустрічався не лише на екрані, але й у реальному житті?

Пари з “Величного століття”

У головної актриси серіалу “Величне століття” Мер’єм Узерлі особисте життя видалось непростим. Під час знімання проєкту знаменитість закрутила роман зі своїм колегою – Озаном Гювеном, він зіграв роль Рустама Паші.

Втім, врешті-решт Мер’єм Узерлі вирішила відмовитись від такого службового роману заради іншого чоловіка. Турецький коханий актриси Джан Атеш, попри все, не оцінив такого жесту. Невдовзі він покинув вагітну дівчину з дитиною під серцем.

Хто з акторів Величного століття будував стосунки не лише на екрані, але й у реальному житті
Хто з акторів Величного століття будував стосунки не лише на екрані, але й у реальному житті

Окан Ялабик, відомий турецький актор, також здобув всесвітню популярність. Екранний Ібрагім Паша у реальному житті був одружений, але після розлучення його підозрювали у романах з колегами по знімальному майданчику.

Так, наприклад, симпатичного турецького актора “зводили” з Сельмою Ерґеч та Філіз Ахмет. Ба більше, у соціальних мережах Філіз деякий час навіть можна було побачити, що Ялабик для неї у статусі “чоловіка”. Нині чоловік не перебуває у шлюбі, але, за власними словами, його серце зайняте.

Хто з акторів Величного століття будував стосунки не лише на екрані, але й у реальному житті
Хто з акторів Величного століття будував стосунки не лише на екрані, але й у реальному житті

На майданчику “Величного століття” можна було зустріти чимало акторів, які перебувають у довгому та міцному шлюбі. Разом із тим, серед артистів є й ті, які ніяк не можуть знайти кохання всього свого життя.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.