Турецький актор-красунчик Бурак Озчивіт повторив сцену з фільму “Іван Васильович змінює професію” (Відео)

Відомий турецький актор Бурак Озчивіт здобув популярність завдяки акторській грі у серіалі "Величне століття". Нещодавно чоловік вирішив повторити сцену з іншої картини.

Бурак Озчивіт, відомий турецький актор, здобув всесвітнє визнання після того, як зіграв у серіалу про Османську імперію. Знаменитість став Балі Беєм у відомій картині “Величне століття”, але після завершення телекартини не припинив зніматись у нових стрічках.

Крім того, Озчивіт продовжує вести особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Наприклад, нещодавно у його блозі з’явилось нове відео. Чоловік продемонстрував, як милується краєвидами міста, після чого каже “крилату” фразу – “Лепота”.

Турецький актор Бурак Озчивіт повторив популярну фразу з радянського фільму про Івана Васильовича
Турецький актор Бурак Озчивіт повторив популярну фразу з радянського фільму про Івана Васильовича

Таку фразу точно запам’ятав кожен, хто хоча б раз дивився кінофільм “Іван Васильович змінює професію”, який зняла радянська кіностудія. У стрічці актор, який зіграв Івана Грозного, дивився на москву, після чого висловив захоплення всього однією фразою.

У мережі довго думали, чому Бурак Озчивіт міг поділитись таким відео. Після цього російські журналісти та публіка почали здогадуватись. Модель Ірина Шейк напередодні знялась у рекламі популярного у росії бренду одягу.

Турецький актор Бурак Озчивіт повторив популярну фразу з радянського фільму про Івана Васильовича
Турецький актор Бурак Озчивіт повторив популярну фразу з радянського фільму про Івана Васильовича

А ось відомий турецький актор вирішив прорекламувати не бренд одягу, а онлайн-кінотеатр. Знаменитість повторив сцену з радянського фільму для того, аби популяризувати портал для перегляду кіно та серіалів.

Слід зазначити, що Бурак Озчивіт лояльний до російської культури. Знаменитість давно став улюбленцем шанувальників із рф, а тому з радістю продовжує все більше й більше входити до російського інформаційного простору з новими відео та зверненнями.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.