Від красуні Жаді з серіалу “Клон” не залишилося й сліду: як виглядає зірка через 22 роки – фото тоді й зараз

Відома бразильська актриса Джованна Антонеллі сильно змінилась з моменту, коли завершились знімання популярного телесеріалу. Як виглядає зірка нині?

Джованна Антонеллі, відома бразильська актриса, запам’яталась українським телеглядачам декількома роботами. Спершу вона знялась у серіалі “Сімейні узи”, де зіграла героїню, на ім’я Капіта. Після цього вона створила справжнісінький фурор.

Зірка закохала в себе публіку після того, як зіграла роль марокканської дівчини, на ім’я Жаді. Красуня намагалась протистояти стереотипам і підвалинам у популярному телесеріалу “Клон”. Джованна Антонеллі завоювала мільйони сердець своєю грою та харизмою.

Як зараз виглядає Джованна Антонеллі

У середині цього березня актриса відзначила свій 48-й день народження. Нині на її рахунку близько 35 років, а нині вона не зупиняється. У рідній країні знаменитість продовжує зніматись – у рекламних кампаніях, Джованна Антонеллі веде програми на телебаченні та знімається у серіалах. Також актриса активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, де у неї майже 19 мільйонів фанатів.

У мережі з'явились найсвіжіші фото, як зараз виглядає Джованна Антонеллі з серіалу Клон
У мережі з’явились найсвіжіші фото, як зараз виглядає Джованна Антонеллі з серіалу Клон

За довгі роки популярності Джованна Антонеллі не раз була у стосунках і приховати цього не могла. Вперше актриса вийшла заміж, коли їй був 21 рік. Тоді обранцем зірки став Рікардо Медіну, підприємець, з яким вона була знайома зі школи. Втім, пізніше актриса закрутила таємний роман із Мурилу Бенісіо, якого зустріла на знімальному майданчику.

У мережі з'явились найсвіжіші фото, як зараз виглядає Джованна Антонеллі з серіалу Клон
У мережі з’явились найсвіжіші фото, як зараз виглядає Джованна Антонеллі з серіалу Клон

Актори спершу грали закоханих на телеекрані, а потім їхні стосунки продовжились і за межами кадру. У цьому шлюбі Джованна Антонеллі стала мамою сина. Втім, невдовзі закохані розлучились. 2009 року актриса познайомилась із режисером Леонардо Ногейро, з яким вона у шлюбі вже більш як 13 років. Вони виховують двох спільних доньок.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.