Григорій Решетнік заявив про спроби жінок потрапити в “Холостяк 13” поза кастингом: “Відстежували на вулиці”

Ведучий "Холостяка" Григорій Решетнік не встигає відбиватися від дівчат, які мріють стати учасницями 13 сезону. Особливо нахабні телефонують та перестрівають просто на вулиці.

Майбутній сезон шоу “Холостяк”, де незмінним ведучим є Григорій Решетнік, відрізняється від попередніх 12 тим, що головного героя оголосили завчасно. Не побоявся числа 13 Олександр Терен Будько, оскільки народився саме в чортову дюжину. Та й анонс нових знімань відбувся 13 травня.

Як проходив кастинг на шоу Холостяк 13

Шалена кількість дівчат надіслала заявки на канал СТБ. Особливо нахабні не залишили увагою ані телеведучого, ані знімальну групу. Григорій розповів у своєму Інстаграм-акаунті, що дівчата писали в директ, діяли через знайомих, телефонували йому особисто, перепиняли на вулиці, аби тільки втрапити в проєкт. Такі ж атаки відбувалися й на всіх учасників знімального процесу. Решетнік зауважив:

“Це було справжнє полювання фанатів! Але на “Холостяку” правила кастингу однакові для всіх”.

Тим часом коло учасниць уже окреслено. З півтори тисячі анкет чесно було визначено найкращих претенденток, й вони активно готуються до Першої вечірки. Тепер досаждають телеведучому питаннями, що любить Сашко і як до нього краще підступитися.

Як проходив кастинг на шоу Холостяк 13

Але Григорій суворо дотримується правил й ані пари з вуст. Ті, кому не вдалося вплинути на принципового ведучого, стали робити заклики в мережі, що Решетніка вже на часі замінити іншим чоловіком.

Як проходив кастинг на шоу Холостяк 13

Терен теж не пасе задніх. Опановує танці, їзду на мотоциклі. Решетнік не виключає можливості, що Холостяк спуститься до своїх потенційних обраниць на парашуті. Тож із нетерпінням очікуватимемо осені, а з нею нової казки про кохання.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.