Напередодні нового сезону організатори шоу “Холостяк ” вирішили згадати найцікавіші ситуації минулих сезонів

Author name 22 Липня 2020 в 15:07

Поділитися статтею

Найромантичніший момент на шоу Холостяк
Найромантичніший момент на шоу Холостяк

Новий сезон романтичного шоу “Холостяк ” скоро стартує на ТБ. А поки згадуємо найцікавіші події минулих років на проекті в різних країнах.

Шоу «Холостяк» ( «The Bachelor») було розпочато ще в 2002 році в США і відразу ж так зацікавило глядачів, що з’явилися адаптації у багатьох країнах.

Трохи історії

В Україні перший сезон відбувся в 2011 році, а в Росії – в 2013. Красиві реальні історії сподобалися тим, що знімалися без прописаного сценарію, завчених текстів і дублів – як події розвивалися, так їх глядач і бачив.

Шоу The Bachelor
Шоу The Bachelor

Кінцівка практично завжди несподівана, адже за правилами проекту холостяк мав до фінальної сцени зберігати їм ‘я обраниці в таємниці, щоб максимально зацікавити глядачів.

Ще одним привабливим фактором був шанс кожної дівчини потрапити в проект – приймаються заявки від тих претенденток, які відповідають певним умовам, з них потім відбирали дівчат, які більше підходили під побажання холостяка. Але він вперше зустрічається з ними тільки під час першого випуску.

Досить часто на знімальному майданчику траплялися різні казуси, про які нам і розповіли організатори.

Смішні і не дуже історії

У 2016 році в Таїланді на шоу потрапили дві сестри-близнючки. Причому, організатори самі не зрозуміли, що це дві різні дівчини і дуже здивувалися на першому знайомстві – у них однакові прізвища і відрізнялася тільки одна буква в назві. А далі – обидві претендентки дійшли до фіналу! Холостяком був дуже крутий хлопець – власник елітного клубу. Він сказав, що любить обох дівчат і не зміг зробити вибір між ними. Дівчата на нього образились і відмовилися надалі спілкуватися. Так холостяк знайшов на шоу нещасну любов в квадраті.

Найбагатший холостяк - японський мільярдер Маедзава у весільну подорож пощастить наречену на екскурсію в космос
Найбагатший холостяк – японський мільярдер Маедзава, у весільну подорож повезе наречену на екскурсію в космос

У двох красунь також закохався американський холостяк Хіггінс в 20-му сезоні. У фінал вийшли Джо-Джо Флетчер і Лорен Бушнелл, але хлопець сказав, що без розуму від обох. Він довго сумнівався і все-таки вибрав Лорен, щоб не втратити мільйонний приз.

Японська версія
Японська версія

У Швеції в одному з сезонів фінал став драматичним – холостяк закохався і вже збирався запропонувати руку і серце, як одна з вибулих учасниць сказала, що переможниця в минулому сиділа у в ‘язниці за фінансові махінації, але приховала це. Батьки холостяка – дуже багаті власники солідного бізнесу, заборонили синові одружуватися, він не зміг не послухатися.

Щось схоже сталося і в Мексиці – перед фінальною зйомкою хтось подзвонив холостяку-банкіру і сказав, що обрана ним дівчина – його сестра по батькові від коханки. Шокований хлопець відмовився від одруження, але весь жах в тому, що він з обраницею кілька разів провели разом ніч.

Американська версія шоу
Американська версія шоу

22 сезон американського «The Bachelor» виявився трагі-комічним. Поки дівчина перебувала на проекті, вдома її порахували безвісти зниклою і навіть розмістили її досьє на сайті Міністерства юстиції Каліфорнії. А все тому, що вона перестала з’являтися в соцмережах і відключила телефон. Про участь в шоу Бека Мартінес нікому не сказала, а про свою пропажу дізналася після закінчення проекту.

Ще один випадок стався у в в’єтнамський версії – дівчина відмовила холостяку, а вибрала іншу учасницю. Вони разом пішли з шоу.

В'єтнамські учасники, полюбили один одного
В’єтнамські учасники полюбили одна одну

А ми чекаємо нового сезону і цікавих подій на новому проекті «Холостячка».

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею