Слава Камінська повертається на танцювальний паркет: співачка стала учасницею “Танців з зірками”

Author name 27 Липня 2020 в 16:07

Поділитися статтею

Слава Камінська похвалилася новим девайсом, який дуже допомагає їй по господарству
Слава Камінська похвалилася новим девайсом, який дуже допомагає їй по господарству

Слава Камінська прийняла виклик #танціззіркаміchallengе від співачки Юлії Саніної. Хто ще буде боротися за перемогу на паркеті — читайте далі.

До старту нового сезону головного танцювального змагання країни залишається трохи більше місяця. Вже цієї осені зірки вітчизняного кіно, телебачення та естради демонструватимуть на паркеті в прямому ефірі свої танцювальні вміння в парі з професіоналами.

Організатори ще навесні вирішили в соціальних мережах почати дискусію з телеглядачами щодо нових учасників шоу. Користувачі мережі висловлювали свої побажання і припущення, і ось творці “Танців з зірками” готові назвати список конкурсантів.

Для знайомства телеглядачів та учасників запустили традиційний #танціззіркаміchallengе — зірки по черзі кидають танцювальний виклик своїм майбутнім суперникам. Так, кілька днів тому Юлія Саніна викликала на батл солістку “НеАнгелів” Славу Камінську — співачка підтвердила свою участь.

Слава Каминская и Игорь Кузьменко
Слава Камінська та Ігор Кузьменко

Виконавиця вже брала участь у другому сезоні разом з партнером Ігорем Кузьменком. Однак, через серйозну травму так і не змогла вийти на паркет у першому ефірі. Зараз Камінська повертається, щоб повірити в себе і навчитися транслювати почуття мовою танцю.

Зараз відомі імена семи зіркових учасників — Олег Винник з Оленою Шоптенко, співачка Надія Мейхер з партнером Кирилом Васюком, екс -“ВІА Гра” Санта Дімопулос з Максом Леоновим, актор Тарас Цимбалюк з Яною Заєць, зірка серіалу “Папік” Дарина Петрожицька з Ігорем Гелуненком, співачки Юлія Саніна і Слава Камінська, імена їхніх партнерів поки що залишаються загадкою.

У свою чергу Слава передала #танціззіркаміchallengе телеведучому Дмитру Танковичу, він поки що ніяк не відреагував на нього.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею