Головні таємниці серіалу “Величне століття”: Бурак Озчівід, Мер’єм Узерлі і Пелін Карахан розповіли вперше

Серіал "Величне століття" став справжнім хітом у багатьох країнах світу. До сих пір історія про середньовічну Турецьку імперію користується популярністю. Пропонуємо вам дізнатися кілька маловідомих фактів про улюблений серіал.

Серіал “Величне століття” дивилися мільйони телеглядачів в більш ніж 50 країнах світу. Картина стала популярною не тільки в Туреччині та країнах Східної Європи, а й на території Франції, Італії, Іраку, Ірану, Китаю і ряду африканських країн. Як же творцям вдалося зробити справжній серіальний шедевр?

Бюджет

Кадр с сериала "Великолепный век"
Кадр з серіалу “Чудовий століття”

Бюджет “Величного століття” становить понад два мільйони доларів. Для турецького кіновиробництва це неймовірні гроші. Варто зазначити, що основна частина суми пішла не на гонорари акторам, а на створення неповторних декорацій і костюмів героїв.

Мехмед Гюнсюр

Мехмед Гюнсюр в "Великолепном веке"
Мехмед Мехмет Гюнсюр в “Величному столітті”

Актор Мехмед Гюнсюр буквально помолодшав під час зйомок серіалу. У свої 37 років зірка турецького кінематографа грав 18-річного сина султана Сулеймана Мустафу. Його екранний батько, актор Халіт Ергенч, старше Мехмеда всього на п’ять років.

Інша Хюррем

Ойкю Челик
Ойкю Челік

Творці серіалу бачили роль Хюррем у виконанні турецької актриси Ойкю Челік, однак, з’явилося одна перешкода – зайва вага. На думку знімальної групи, у Ойкю було шість зайвих кілограмів для ідеального перевтілення в головну любов Сулеймана. Таким чином актриса отримала відмову в с’мках, а Хюррем весь світ дізнався у виконанні рудоволосої Мер’єм Узерлі.

Скарги на серіал

"Великолепный век"
“Прекрасне століття”

Творці серіалу і ЗМІ, які писали про нього, отримали близько 70 000 скарг від різних організацій і людей. “Величне століття” звинувачували в спотворенні історії. А в самій Туреччині були навіть заворушення після того, як серіал вийшов на екрани. Знімальна група картини визнає, що іноді доводилося свідомо порушувати історичну правду, але це робилося тільки для розвитку інтриги в сюжетній лінії.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?