Засовують в кишені і за пазуху: Леонід Якубович розповів куди дівається їжа, яку приносять на “Поле чудес

Легендарне шоу "Поле чудес", ведучим якого роками залишався Леонід Якубович, таїть в собі безліч цікавих тем і фішок, про які творці не дуже люблять говорити.

Але незмінний ведучий проговорився про те, куди ж насправді дівається їжа і тонни консервації, яку гості привозять на телепрограму з різних куточків країни.

Леонід Якубович якось сказав, що за всю історію існування шоу йому подарували понад 20 тисяч алкогольних напоїв. За словами Якубовича, всі напої він забирає собі, адже це подарунки. І сам же їх п’є в компанії друзів або сім’ї. Також нерідко передаровують їх іншим знайомим, в залежності від того що це за алкоголь.

Леонід Якубович на Поле Чудес

А от з їжею все складніше. Віддавати продукти в дитячі будинки, як того хотів провідний, йому заборонили, мовляв, невідомо, коли вони готувалися і скільки часу їх везли. Тому їжа з програми відправляється в іншому напрямку.

“Як тільки закінчується зйомка, я маю тільки одну задачу – встигнути вискочити зі студії. Тому що всі кидаються до барабану і з’їдають все, що принесли. Причому це треба бачити! “, – розповідає Леонід Якубович.

Леонід Якубович на Поле Чудес

Нагадаємо, раніше ми писали про дочку провідного Варвару Якубович, яка вирішила розвивати свою кар’єру в міжнародній журналістиці окремо від грошей і впливу свого тата. Дівчина вже не живе з батьками, практично не з’являється на публіці і не любить увагу преси.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".