Гвоздьова, Шоптенко і інші вагітні учасниці “Танців із зірками “: як це – танцювати з величезним животом?

Author name 10 Вересня 2020 в 12:09

Поділитися статтею

Вагітні пари на Танцях із зірками
Вагітні пари на Танцях із зірками

Хореографічне шоу “Танці з зірками ” – одне з найбільш рейтингових на українському ТБ.

Рейтинги допомагає підтримувати не тільки цікава задумка і зірки першого ешелону, а й те, що в кожному сезоні є якась родзинка. Наприклад, у багатьох сезонах на паркет виходили вагітні хореографи. В цьому році це була Ілона Гвоздьова, яка танцювала в парі з ведучим Дмитром Танковичем. Правда в другому прямому ефірі, по голосуванню журі та телеглядачів, їм довелося покинути проект. Ілона отримала чимало критики на свою адресу за те, що на восьмому місяці вагітності не сидить вдома, а “скаче по паркету “.

До цього вагітної на паркет виходила Олена Шоптенко. Це було три роки тому, коли дівчина танцювала з режисером Ахтемом Сеітаблаєва. Однак про це ніхто не знав, так як хореограф тоді була на ранніх термінах, і живота ще не було видно. Цікаве становище танцівниці не завадило їй отримати третє місце в сезоні.

https://youtu.be/4ZKbt-lvt9E

Американка Еллісон Холкері була також в положенні, коли відривалася в аналогічному шоу в США в 2015 році. Зараз танцівниці 32 роки і вона мама трьох дітей.

Головний аргумент жінок, які виходять на паркет в очікуванні дитини – вагітність – це не хвороба. Це прекрасний стан, яке мотивує танцювати ще більше. А танець – це не шкода для організму.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею