Просто красень!: зірка «Вороніних» Катерина Волкова показала молодого чоловіка

Всі актори серіалу "Вороніни " навіть зараз, через кілька років після виходу фінальних серій, користуються популярністю.

Не виняток і головна героїня Катерина Волкова, яка зіграла Віру Вороніну. Довгий час публіка була впевнена, що її справжній і серіальний чоловік – це один і той же чоловік – Георгій Дронов. Однак це не так, і Волкова вирішила ще раз нагадати про це публіці.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCE8o5j4oSwj%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Насправді її чоловіка звати Андрій Карпов, і днями він відсвяткував 34-й день народження. З цим його дружина і привітала.

У коментарях прихильники відзначили, що чоловік і дружина дуже гармонійно виглядають на знімку, і чудово один одному підходять.

Відзначимо, спільне життя подружжя почало ще 10 років тому. За цей час їх шлюб став тільки міцніше. Також вони виховують єдиного спільного дитини – дочку Єлизавету.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".