Старий, лисий, а туди ж: 69-річний Геннадій Москаль пофліртував з юною красунею, поки її чоловік на роботі

Геннадій Москаль останнім часом рідко показується на екранах - з приходом нової президентської команди його відправили у відставку.

Геннадій Геннадійович – особистість яскрава, половина населення України його поважає і любить, а інша – теж поважає, але боїться.

А тут раптом з’явився, так відразу на одному з провідних каналів країни – ICTV. На інтерв’ю його запросила нова ведуча рубрики «33 за 3» в передачі «Ранок у великому місті» Олександра Кучеренко.

Геннадій Москаль і Олександра Кучеренко

Суть цієї рубрики ранкового шоу – гість за 3 хвилини повинен відповісти на 33 питання ведучої, багато з яких досить провокаційні.

Геннадій Москаль

Геннадій Геннадійович з честю витримав випробування, не бентежачись, навіть трохи позалицятися до красунею Олександрою. А хто перед нею встоїть? Тим більше, Комаров знову десь далеко.

Екс-політик сказав, що зараз живе в Києві, займається адвокатською діяльністю. Про що ще йшлося – дивіться у відео.

Популярне

Схожі статті

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.