Дарина Петрожіцкая вперше вийшла на паркет після карантину: “Мені так стрьомно … “

Через епідемію коронавіруса, яка зараз вирує в Україні та інших країнах, деякі учасники були змушені пропустити перші ефіри.

Нещастя трапилося і у Дарини Петрожіцкой, яка спочатку сезону отримала позитивний тест на коронавірус і була змушена танцювати на парковці. Тепер вона вилікувалася, прийшла в себе і нарешті вийшла на сцену.

Дарина Петрожіцкая і Ігор Гелуненко

“У всіх це четвертий ефір, а у нашої пари – перший. Мені так стрьомно, звичайно “, – коментує зірка серіалу “Папік ” в інтерв’ю перед виступом.

Дарина Петрожіцкая і Ігор Гелуненко

Дар’я зазначила, що завжди мріяла потрапити або в шоу “Голос країни “, або в “Танці з зірками “. І ось її мрія збулася. Її партнер Ігор Гелуненко у всьому її підтримував, і у них вийшло відмінно виступити. Від суддів вони отримали 30 балів.

Щоб підтримати учасників через СМС або дзвінки, всі фанати можуть відправити повідомлення або зателефонувати в той час, поки відкриті лінії для голосування.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.