(ВІДЕО) Як Олег Винник виступив на “Танці з зірками” 20 вересня? Чому не вийшов на паркет?

Цього разу виступ Олега Винника та Олени Шоптенко збігся з його гастрольним туром, тому свій пасадобль вони танцювали прямо на концерті в Житомирі.

Відео виступу ви можете подивитися тут.

Не всі залишилися задоволені тим, що Олег Винник виступав “дистанційно “. Катерина Кухар зазначила, що вона не фанат таких танців, і підтримує виступи онлайн тільки в разі хвороби. Вона натякнула, що через тиждень у неї теж починається концертний тур, і планувати вона його буде, посилаючись на графік “Танців з зірками “.

Олег Винник та Олена Шоптенко на Танцях із зірками 20 вересня Олег Винник та Олена Шоптенко на Танцях із зірками 20 вересня

В цілому, виступ виявився цікавим і чуттєвим. Судді в сумі поставили ватажкові “Вовчиця ” 36 балів. До речі, танцював Олег зі своєю партнеркою Шоптенко під свою ж легендарну пісню “Вовчиця “.

Шанувальники помітили, що між ним і Оленою проскочила якась іскра і багатозначні погляди. Можливо, він скоро піде від Таюне до Олени, тому що на паркеті явно видно симпатія, чуттєвість, пристрасть і вихор емоцій.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.