Друга дискваліфікація. Позитив і Юлія Сахневич не вийшли на паркет – обидва злягли з Ковід-19

Сьогодні паркет ризикують покинути відразу дві пари. Коронавірус не щадить навіть фаворитів шоу.

Після того, як на паркет оголосили вихід Олексія Завгороднього і Юлії Сахневич, сталося те, про що ніхто навіть не міг підозрювати.

“Тут повинна була початися музика, і в центр паркету повинні були вийти Позитив і Юлія Сахневич, але, як ви бачите, їх немає. І сьогодні їх на паркеті не буде. Давайте зв’яжемося з Позитивом і дізнаємося що ж насправді сталося “, – оголосив Юрій Горбунов після анонса виступу улюбленця підлітків Позитиву.

Позитив на відеозв'язку з Юрієм Горбуновим
Позитив на відеозв’язку з Юрієм Горбуновим

Позитивний тест на коронавірус – всі “Танці з зірками” можуть закрити на карантин через спалах

“Юля відчувала слабкість під час репетицій в останні дні. І ми злякалися, подумали що це коронавірус. Здали тести. Потім репетирували, але ізолювались, щоб нікого не заразити. І ось вчора Юлі прийшов негативний результат, а мені – Позитивний. Мені дуже шкода всіх тих старань, який пішли на пасадобль. І дуже сподіваємося, що станцюємо його на наступному тижні хоча б онлайн “, – обнадіяв Позитив.

Позитив на відеозв'язку з Юрієм Горбуновим
Позитив на відеозв’язку з Юрієм Горбуновим

Також відзначимо, що через перевтому на одній з репетицій Сахневич втратила свідомість.

Юлія Сахневич
Юлія Сахневич

Юрій Горбунов нагадав, що за правилами шоу, кожна пара може пропустити виступ через хворобу максимум один раз. Якщо вони пропускають вдруге, їх очікує технічну поразку – дискваліфікація. Таке вже було з парою Олега Винника та Олени Шоптенко, які оголосили про свою хворобу на п’ятому прямому ефірі. У шостому шоу вони не з’явилися, тому артистів дискваліфікували.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.