Хто покинув проект “Танці з зірками” на цьому тижні? Нові правила здивували навіть суддів

Author name 12 Жовтня 2020 в 00:10

Поділитися статтею

Хто покинув сьомий ефір шоу  "Танці з зірками"? Нові правила зробили проект неймовірно цікавим
Хто покинув сьомий ефір шоу "Танці з зірками"? Нові правила зробили проект неймовірно цікавим

У сьомому прямому ефірі, який був присвячений латиноамериканській культурі, проект не покинула жодна пара.

Таке рішення прийняли через те, що Олег Винник та Олена Шоптенко покинули шоу передчасно.

На кону були Надія Мейхер і Оля Фреймут. Вони танцювали танець “За життя “. Це нововведення, згідно з яким дві пари, які потрапили в зону ризику, отримують завдання, і без підготовки, без знання музики і без можливості домовитися, просто починають танцювати. Обидві пари і Фреймут, і Мейхер показали себе з сильної сторони, тому судді вирішили нікого не виганяти.

Це ще не кінець сюрпризів. Лінії для голосування за улюблених учасників будуть відкритими весь тиждень

Так творці проекту роблять вперше за весь час проведення шоу. Тому проголосувати за свого улюбленого учасника ви можете прямо зараз. Голоси, які глядачі відправили 11 жовтня під час програми, і відправлять протягом тижня, будуть додані до тих, які учасники отримають в наступному прямому ефірі.

Таким чином, в проекті залишилося вісім пар. Це Надія Мейхер і Кирило Васюк, Санта Дімопулос і Макс Леонов, Юлія Саніна і Діма Жук, Дар’я Петрожіцкая і Ігор Гелуненко, Сергій Танчинець і Яна Цибульська, Сергій Мельник і Аделіна Делі, Ольга Фреймут та Ілля Падзіна і Позитив і Юлія Сахневич. Остання пара – Позитив і Юля – на межі дискваліфікації. Вони здали тест на коронавірус, у Юлії він негативний, а ось у Олексія Завгороднього (Позитиву) тест на коронавірус виявився позитивним.

https://www.youtube.com/watch?v=FE6vqpwNB-4

Якщо вони не вийдуть на паркет, або хоча б не станцюють онлайн, то на наступному прямому ефірі на них чекає дискваліфікація. Але серед тих пар, які будуть танцювати, одна все одно буде залишати проект. Такі правила сезону “Танці з зірками “.

Далі буде ще цікавіше, адже до фіналу все ближче і ближче. У проекті залишилися найсильніші зірки і хореографи, які готові боротися і не шкодують ані сил, ані методів. Якщо вам теж цікаво чим закінчиться ця боротьба, то включайте канал 1 + 1 щонеділі о 21:00 і голосуйте за своїх фаворитів. Кожен голос грає роль.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею