Друга дискваліфікація – судді нещадні. Улюбленця дівчат Позитива не врятував навіть Арам Арзуманян, який повернувся

Author name 19 Жовтня 2020 в 09:10

Поділитися статтею

Хто покинув проект Танці з зірками 18 жовтня?
Хто покинув проект Танці з зірками 18 жовтня?

Хто покинув проект “Танці з зірками ” 18 жовтня?

Тиждень тому стало відомо, що Позитив отримав позитивний тест на коронавірус, тому не зможе вийти на паркет разом зі своєю партнеркою. За умовами шоу, він повинен був на другому ефірі або станцювати (хоча б дистанційно), або покинути проект. Але Олексій Завгородній вирішив вчинити інакше – запросив вибулого раніше Арама Арзуманяна і Антоніну Руденко, щоб вони виступили замість нього. Але це не допомогло.

Арам Арзуманян і Тоня Руденко
Арам Арзуманян і Тоня Руденко

За результатами глядацького голосування, оцінками суддів і правилам нового сезону, на 8 тижня перше хореографічне шоу України “Танці з зірками ” залишила пара Позитиву і Юлії Сахневич.

Позитив і Юлія Сахневич
Позитив і Юлія Сахневич

Арам Арзуманян і Антоніна Руденко, які набрали найменшу кількість голосів і погано впоралися з “Танцем на виживання ” теж покинули проект. Як це було – дивіться у відео нижче.

Таким чином в проекті залишається сім пар. Чим ближче до фіналу, тим гостріше стає боротьба за першість на паркеті. Якщо ви хочете, щоб ваш кумир переміг, обов’язково надсилайте за нього смс-голоси і телефонні дзвінки. Наступний прямий ефір уже 25 жовтня в 21:00 на телеканалі 1 + 1.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею