Померлі актори серіалу «Бригада»: чому всі вони помирають не своєю смертю?

Author name 24 Жовтня 2020 в 21:10

Поділитися статтею

Померлі актори серіалу «Бригада»: фанати будуть пам'ятати завжди
Померлі актори серіалу «Бригада»: фанати будуть пам’ятати завжди

Російський кримінальний телесеріал 2002 року надовго засів в серцях шанувальників. Його переглядають навіть зараз, їм захоплюються цілі покоління.

Через 18 років після виходу серіалу на екрани, життя акторів кардинально змінилися. Одні домоглися неймовірних вершин у вітчизняному і навіть закордонному кінематографі, інші повністю змінили свій вид діяльності, хтось прославився в гучних скандалах. На жаль, є герої, яких ви більше не зможете побачити ні в яких роботах. Їх вже не стало. Пропонуємо вам згадати тих, хто зіграв в культовій “Бригаді “, але кого більше немає з нами.

Сюжет про померлих артистів ви можете подивитися на нашому Ютуб-каналі “Одна хвилина “.

Олександр Белявський – зіграв чиновника Віктора Зоріна, який допоміг головному герою Саші Білого легалізувати свій бізнес. Вісім років Белявський боровся з хворобою, але стан його здоров’я покращився ненадовго. Він насилу ходив. 8 вересня 2012 року він трагично загинув.

Микола Єременко-молодший виконував епізодичну роль Юрія Холмогорова, батька Космосу. Незважаючи на свою епізодичність, він добре запам’ятався публіці. 27 травня 2001 року, менше ніж через рік після смерті батька, серце Миколи Єременко – молодшого зупинилося. Жінка, яка була поруч з актором, стверджує, що артист знепритомнів. «Швидка допомога» доставила Миколи в лікарню. Лікарі діагностували інсульт.

Олександр Дедюшко теж не виконав головної ролі, лише час від часу з’являвся в епізодах. Помер в автокатастрофі – імовірно заснув за кермом. Петро Меркур’єв зіграв епізодичну роль професора консерваторії, в якій навчалася дружина Саші Білого – Ольга. Помер 27 вересня 2010 року в Москві через проблеми зі здоров’ям – довгий час лікував слабке серце.

Олександра Назарова в серіалі “Бригада ” виконала роль бабусі Олі Єлизавети Андріївни Сурикової. 20 серпня 2019 року Олександри Назарової не стало.

Андрій Панін 7 березня 2013 року було знайдено у власній квартирі мертвим. Насторожує одне – наявні на тілі синці і рани неможливо отримати без стороннього особи. Але через два роки справу закрили. Паніна досі вважають самогубцем.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею