Леонід Якубович заявив про можливу зміну ведучого капітал-шоу «Поле чудес» після 29 років в ефірі

Author name 26 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Леонід Якубович у шоу «Поле чудес»
Леонід Якубович у шоу «Поле чудес»

Незмінний ведучий капітал-шоу «Поле чудес» Леонід Якубович заявив про можливий відхід з шоу після майже трьох десятиліть в ефірі.

Герою нашої сьогоднішньої статті вже 75, а за весь час зйомок він побачив багато чого. Проте деякі учасники дивують телезірку і зараз, хоча ситуації це не змінює.

Леонід Аркадійович останнім часом неодноразово говорив, що вважає формат проекту давно застарілим, тому свій відхід він розцінює як необхідне нововведення. Вірним шанувальникам шоумена переживати ще рано, адже мова йде про вихід на пенсію — тоді творцям однозначно доведеться шукати заміну Якубовичу.

Леонид Якубович
Леонід Якубович

Ведучий упевнений, що подальша доля «Поля чудес» не залежить особисто від нього:

«Незамінних людей немає, майбутнє передачі лежить в інтересі глядачів», — сказав він в одному з недавніх інтерв’ю.

До речі, більшість фанатів шоу впевнені, що Леонід — перша і єдина його зірка. Насправді ж спочатку проект вів Владислав Лістьєв, який передав свою посаду герою статті в 1991-му. На той момент він займався написанням сценаріїв.

Владислав Листьев
Владислав Лістьєв

Цікаво, що Якубовичу вистачило пари днів роботи, щоб він ледь не відмовився від неї. Вся справа в зайвій невпевненості.

«Перші дві зйомки я від затиску кричав в мікрофон так, що звукооператор мало не оглух. Я зрозумів, що все, труба, і сказав, що йду», — згадує Леонід Аркадійович.

Тоді ж, перебуваючи за лаштунками, він почув, як глядачам представляють нову зірку, після чого Леонід зітхнув з полегшенням, подумавши, що тепер від нього нарешті відстануть.

Леонид Якубович тогда и сейчас
Леонід Якубович тоді і зараз

Яке ж було його здивування, коли він зрозумів, що мова йде саме про нього. Так поступово ведучий і втягнувся в процес, ставши справжнім професіоналом своєї справи.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею