facebook

Лілія Ребрик описала свій день 23 лютого 2022 року: “Допізна обирали меблі, заїдали полуницею”

Українська актриса і телеведуча Лілія Ребрик віддалась спогадам про те, чим займалась в останні дні перед повномасштабною війною і що було у неї на душі. Зірці було тривожно, але вона жила повним життям.

Лілія Ребрик як і мільйони українців відчувала тривогу незадовго до повномасштабного російського вторгнення, але до останнього не вірила, що це можливо в сучасному світі. Перед річницею війни знаменитість поділилась з підписниками в Інстаграм-блозі спогадами, якими були її останні мирні дні.

20 лютого 2022 року Лілія Ребрик грала у виставі “Ін’єкція безсмертя”, за три дні займалась дубляжем мультику “Поганці”, за два дні вела ефір шоу “Ранок з Україною”, за день – знову працювала на сцені театру, граючи роль в комедійній виставі “2 анекдота на вечерю”.

Лілія Ребрик описала свій день 23 лютого 2022 року
Лілія Ребрик описала свій день 23 лютого 2022 року

Не зважаючи на купу справ і звичне життя, в той період на душі у зірки була тривога і сильний неспокій. 23.02.2022 року Ребрик відпрацювала ефір ранкової програми, з’їздила на зустріч з рідними, щоб всіх міцно обійняти, бо тоді їй особливо хотілося бути поруч з улюбленими людьми. Після вечірньої вистави вона, отримавши багато квітів від прихильників, сіла в машину і відчувала запах весни. З чоловіком Андрієм Диким Лілія допізна займались приємними клопотами по обставленню нового будинку – вони обирали меблі. А цей будинок подружжя тільки купили і почалось вторгнення. Заїдали вони ці приємності полуницею в прикуску з шампанським, це закарбувалось у неї в пам’яті, тому тепер артистка точно знає, що святкуватиме перемогу саме тими смаколиками, бо вони асоціюються в неї зі смаком миру:

Але тоді так тяжко на душі було. І за 5 годин вже почалась велика війна….

Лілія відмітила, що про найважчий день 24 лютого не буде розповідати знову, але він був схожий на те, що переживав тоді кожен українець і вона запам’ятає його назавжди. Артистка не стала евакуйовуватись за кордон і весь час з сім’єю знаходилась в Україні.

Популярне

Схожі статті

Чому важливо гладити кішку перед сном: це не пуста звичка, це впливає і на тварину, і на людину

Насправді за простим погладжуванням котика, ховається ціла стратегія емоційного та фізичного добробуту, яка працює в обидва боки. Розповідаємо детальніше у матеріалі.

Мене постійно хилило в сон ще до обіду, доки я не змінила раціон: яка їжа та вітаміни обов’язкові взимку

Якщо ви постійно п'єте каву, бо не вистачає сил та енергії, то це неправильний підхід. Ймовірно, вашому організму просто не вистачає вітамінів. Тому треба не більше кави пити, а інакше їсти.

Дуже складна загадка: треба перемістити всього 1 сірник, щоб рівність стала правильною

Це не просто головоломка, а потужний інструмент для тренування гнучкості мислення. Лише одна деталь змінить весь приклад на правильне математичне рівняння.

Я просто закохалася у цей рецепт! Салат “Дружба” за 10 хв – виходить дуже смачно, а коштує копійки

Якщо хочете чогось простого, але "як на свято", то спробуйте приготувати салат "Дружба". Для нього знадобляться яйця, плавлений сирок, морква та квасоля. Інгредієнти бюджетні, а виходить дуже смачно.

Просто натягнула харчову плівку на вікно, і здивувалася, як стало тепло: лайфхак для 20-градусних морозів

Коли за вікном мінус 20, і з вікна буквально тягне холодом, а батарея гріє слабо, є один простий лайфхак, який може покращити ситуацію. Для цього треба звичайна харчова плівка, яка є в усіх на кухні.

Беру 500 г фаршу, і готую рулет замість котлет: смачна вечеря без бризок олії та запаху смаження

Якщо котлети вже приїлися або просто хочеться чогось без довгого смаження, то спробуйте приготувати цей рулет. Він виходить смачний, ніжний, з рум'яним кляром зверху та тягучим сиром усередині.