Ось як виглядає український голос Галадріель з “Хоббіта” і Малефісенти: ви будете ошелешені, побачивши, хто це

Відома українська актриса Ольга Сумська талановита в усьому. Зірка спробувала себе в різних амплуа, в тому числі як актриса озвучування. Її голосом говорять легендарні персонажі.

Ольга Сумська має досвід роботи на сцені театру, в кадрі кіно і в студії звукозапису. Вона стала частинкою таких фільмів, як “Хоббіт: Неочікувана подорож”, “Хоббіт: Пустка Смога”, “Хоббіт: Битва п’яти воїнств”, “Чаклунка”, “Чаклунка: Володарка темряви”, також її голос звучить в мультфільмах “Тачки”, “Відважна”, “Снігова королева”.

В Хоббіті Сумська говорила за Галадріель – ельфійську принцесу з народу Нолдор. Вона – найпрекрасніша з усіх ельфійок, наймогутніша та наймудріша з ельфійських владик, що залишилися в Середзем’ї після Війни гніву. Після загибелі короля Лотлорієна її значущість стала настільки великою, що ельфи лісу запропонували їй титул пані Лоріена. В оригіналі Галадріель зіграла Кейт Бланшет, а Ольга Сумська влучно передала її характер в українській версії перекладу.

Ось як виглядає український голос Галадріель з Хоббіта та Малефісенти
Ось як виглядає український голос Галадріель з Хоббіта та Малефісенти

В фільмах “Чаклунка” Сумська озвучила головну героїню Малефісенту – це могутня зла відьма, яка є живим уособленням істинного і абсолютного зла, чия головна мета в житті – сіяти навколо себе хаос і руйнування. Малефісента ставить себе вище абсолютно всіх, хто її оточує, що особливо видно у відношення чаклунки до трьох добрих фей, які в її розумінні є не більше, ніж нікчемами, незважаючи на те, що саме їхня магія утримує Малефісенту від тотального панування. Неймовірна Анджеліна Джолі зіграла цю роль, яка зазвучала голосом української актриси.

Ось як виглядає український голос Галадріель з Хоббіта та Малефісенти
Ось як виглядає український голос Галадріель з Хоббіта та Малефісенти

Нагадаємо, Ольга Сумська стала першою виконавицею ролі Хюррем Султан і часто український серіал “Роксолана” порівнюють з турецьким “Величне століття”. В українському дубляжі актриса озвучила Айше Хафса Султан та Сафіє Султан.

Ось як виглядає український голос Галадріель з Хоббіта та Малефісенти
Ось як виглядає український голос Галадріель з Хоббіта та Малефісенти

Популярне

Схожі статті

Огірок у двері, а хліб – у друзки: моїй винахідливості у господарстві немає меж

Іноді залучати до прибирання чи дрібного ремонту можна абсолютно не придатні до цього, на перший погляд, речі. Тим не менш, подібні лайфхаки існують, перевірені практикою та підтверджені споживачами.

80-ті повертаються: цей 1 елемент інтер’єру був у всіх “радянських модників” і знову в моді

Комусь здається, що старий радянський інтер'єр залишився в минулому, але деякі елементи сучасні дизайнери повертають у тренди. Розповідаємо, які саме.

Пиріжки “Миттєві”: поки закипає чайник — у мене вже готове тісто. Поки заварюється чай – випічка на столі

Пиріжки "Миттєві" готуються так швидко, що рідні не встигнуть зуби почистити, як на столі вже паруватиме ідеальний сніданок. Тісто довго замішувати не потрібно, та й настоювання воно не потребує.

Японський бісквіт – нове “ноу-хау”: у чоловіка день народження 29 квітня, приготую торт на цій випічці

Таким чином готують бісквіт японські господині. Виходить він дуже повітряним, неначе бавовна, а ніжний настільки, що тане в роті. Цю легку хмаринку слід випікати з використанням водяної бані.

Суп “Весняний” варю кожен тиждень, бо дуже його люблю. З’їдається “до дна”

Навесні організм людини конче потребує поповнення вітамінних запасів, які розійшлися за зиму. Тут у пригоді стане Весняний суп – поживний, бо з фрикадельками, та корисний, бо з зеленню кропиви.

Вчені “рознесли” міф про 2 літри води на день: ось скільки насправді рідини потрібно пити людині

На кожному куті ми чуємо, що кожного дня людині потрібно пити рівно 2 літри води. Насправді ж ця цифра дещо відрізняється. Розповідаємо, скільки рідини треба організму.