Житті зіркового подружжя Максима Галкіна і Алли Пугачової кардинально перевернулось з 24 лютого 2022 року. Вони виступили проти війни, підтримали Україну і через це їм довелось переїхати з росії, де у них був розкішний замок, в Ізраїль. Співачка і гуморист не жалкують про це, тому що їх совість не продається і вони на стороні добра.
В новій країні знаменитості пристроїли дітей Лізу і Гаррі в елітну американську міжнародну школу за чотири мільйони рублів на рік. Це дорожче, ніж Алла Борисівна і Максим платили в російській гімназії.
В своєму Інстаграм-блозі Галкін показав, як вони з коханою проводжають двійнят на навчання.
Алла: Нічого не забули?
Гаррі: Ні.
Алла: Чудово. Сімейка нарешті возз’єдналась.
Гаррі: Ми йдемо в школу. Будемо вчитися.
Максим: Я б теж пішов.
Алла: Звичайно. Ти давай на гастролі вже йди.
Ліза і Гаррі одягнені в чорно-білий одяг, але це не стандартна шкільна форма, все більш просте. На Лізі чорні лосини, кеди, біла футболка з емблемою школи. На Гаррі шорти, така ж футболка і кросівки. Також у них яскраві портфелі та кепки, бо в Ізраїлі вже спекотно.

Відомо, що двійнят підвозить в школу водій сімейства. Не зважаючи на рівень достатку родини діти виросли дуже вихованими, не розбещеними, розумними.
Шанувальники зіркової пари написали багато коментарів під відео:
- “Найкраща сім’я, а дітки так правильно виховані, боже мій, як ви це робите? Поділіться”;
- “Чудові люди, все життя борються за правду і справедливість, тепер ось біженці, але гарні і щасливі”;
- “Дуже приємно спостерігати за такою сім’єю. Щастя вам”;
- “Бажаю вам довгого щасливого життя. Ви достойні прекрасної долі”;
- “Алла Борисівна, як приємно чути ваш голос! Живіть довго і щасливо, як же ви нам потрібні!!”;
- “Нарешті з’єднались! Гарної відпустки! Алла Борисівна вже відправляє на гастролі. За день встиг набриднути?”.