facebook

44-річного Сергія Бабкіна розкритикували за прогулянки в Маямі: “Не здивуюся, якщо він залишиться в США”

Відомий український музикант опинився за кордоном і показав шанувальникам, як проводить там час. Користувачі мережі розкритикували артиста за такі прогулянки

Сергій Бабкін, відомий український музикант, давно здобув свою популярність. Артист починав кар’єру багато років тому, а нині продовжує займатись професійною діяльністю. Так, наприклад, нещодавно співак виступив із благодійним концертом далеко за межами рідної країни. Заспівати Сергій Бабкін вирішив у США.

Крім роботи, у Маямі, де і провів один із запланованих концертів артист, Бабкін вирішив прогулятись. На особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явилась нова фотографія, на якій він позує на тлі автобуса й повідомляє про те, що він із командою вже прибув до міста та збирається дати концерт.

Сергій Бабкін показався на свіжій фотографії з Маямі та нарвався на критику публіки
Сергій Бабкін показався на свіжій фотографії з Маямі та нарвався на критику публіки

Попри шквал критики, знаменитість пояснив – до США вони з командою артистів приїхали не просто так. Сергій Бабкін одразу попередив громадськість, що в Маямі він збирається не гуляти, а заробляти гроші для допомоги українським військовим. Втім, благородна мета не стала приводом для того, аби артиста припинили порівнювати з Владом Ямою.

У коментарях до нового допису користувачі мережі поцікавились, чи завітає скандально відомий хореограф на його концерт, а також висловили припущення, ніби Сергій Бабкін може залишитись за кордоном навіть після благодійного виступу. Крім того, один із користувачів мережі поцікавився, яка сума закладена у райдер артистів.

“Розкажіть, будь ласка, щоб потім можна було відняти від загальної суми, адже стільки благодійних концертів, а на виході дуля з маком”, – поцікавились у Сергія Бабкіна користувачі соціальної мережі Інстаграм.

Сергія Бабкіна розкритикували за фотографію з США та прирівняли до Влада Ями
Сергія Бабкіна розкритикували за фотографію з США та прирівняли до Влада Ями

До слова, розкритикували артиста й через те, що під час свого концерту він заспівав пісню зі старого репертуару. Композиція звучала російською мовою. Хай там як, але на всі коментарі з критикою відомий український артист Сергій Бабкін відповів коротко – всі зароблені на благодійній діяльності кошти він надсилає 127-й Окремій бригаді ТрО у Харкові. Знаменитість зазначив, що з ними він співпрацює вже давно.

Популярне

Схожі статті

Мариную цибулю, а потім смакую: цей рецепт підкорить ваше серце одразу – ну просто пальчики оближете

Маринад для цибулі зробити простіше простого, а потім можна смакувати нею разом із оселедцем - найкращий рецепт маринаду, який точно стане вашим улюбленим.

Скумбрія не як у всіх! Як її замаринувати і з чим смакувати – ТОП-1 у моєму меню для чоловіка. Рецепт

Замаринувати скумбрію смачно не так вже й просто і іноді вона може не смакувати зовсім, але точно не у випадку з цим рецептом - ми розповідаємо, а ви готуєте.

Їсти чи не їсти – ось, в чому питання: чи можна лягати спати голодним і що відбувається в цей час з тілом

Часто можна було почути таку думку, що не можна лягати спати на повний шлунок, але також не можна і голодним - експерти розставили всі крапки над "і".

Салат з буряка і оселедця – не “Шуба”: завжди готую його на святковий стіл і кожного разу просять рецепт

Готуючи картопляне пюре, макарони чи гречку, завжди хочеться ще салату, щоб смакувало більше - вам знадобиться буряк і оселедець, але готувати будемо не "Шубу". Розповідаємо рецепт.

Тушкована капуста без грама мʼяса: гості завжди йдуть додому з повним животом – найпростіший рецепт

Квашена капуста - це майже незамінна страва на будь-якому святковому столі, адже з нею смакують всі гарніри - як її приготувати без м'яса? Рецепт.

Рибні котлети – 0 яєць і 0 хліба: чоловік завжди тільки їх просить на вечерю – ідеальні до картоплі пюре

Рибні котлети ідеально смакують з різними гарнірами, тому це є незамінна страва у меню господинь для своєї родини - як їх приготувати без яєць і хліба?