facebook

Де зараз подруга Філіпа Кіркорова колишня киянка Анастасія Стоцька: улюблене місто воліє навіть не згадувати

Багато тих, хто народився в Україні, а потім втік у пошуках кращого у сусідню країну, воліють не помічати сучасних реалій та замовчувати правду. Серед таких осіб колись популярна співачка Стоцька.

“Я завжди з великим задоволенням приїжджаю в це місце, тому що воно  затишне, тепле, рідне…”

Так раніше казала про український Київ співачка та акторка Анастасія Стоцька, яка народилась в ньому і через це вважалася киянкою. Та, вірогідно, народитися недостатньо, для того, щоб залишитися патріотом своєї країни. Хоча, скоріш за все, Україна для неї своєю так і не стала.

“Соромно, але в дитинстві я не читала книг українською мовою, тому не маю словникового запасу”,- якось зізнавалась актриса

Не можна сказати, що ця особа своєю творчістю залишила після себе суттєвий слід у пам’яті шанувальників сучасної музики. Скоріш за все її можуть пригадати у зв’язку з тим, що свого часу вона настирливо позиціювалась як руда подруга екстравагантного та популярного тоді Філіпа Кіркорова.

Де зараз подруга Філіпа Кіркорова колишня киянка Анастасія Стоцька

До 11 років Анастасія проживала з батьками у Києві. Батько працював лікарем-реаніматологом, а мати, родом з російського Ярославля, — художницею.

Вона давно вже мешкає у російській столиці. В одному з інтерв’ю співачка жалілася, що через те, що Україна внесла її за концерти, які вона давала у Луганську та Донецьку у 2018 році, у список “Миротворець”, їй заборонено бувати у “рідних містах”. До речі, ті свої виступи вона й досі з посмішкою називає “безобидними”.

За весь час протиправних дій країни-агресорки Стоцька не змогла з себе видавити слів правди про те, що накоїли її теперішні краяни, жодного разу не висловилась на підтримку українців. Навпаки, коли на сторінці в інстаграмі з’явилися гнівні коментарі користувачів на світлину, де Стоцька хизується розкішшю під час страждань жителів українських міст, співачка обурилась й сприйняла це як нечувану образу.

А от правителю росії вона шле листи з привітанням з днем народження та пишається тим, що народилася “в одну дату” з ним. Називає його “людиною, яка надихає на нові подвиги та творчі справи”

Популярне

Схожі статті

Мию за 15 хвилин, без зусиль та хімії: перевірила популярний в інтернеті спосіб чищення решіток від витяжки

Решітки з кухонної витяжки можна відмити буквально за 10-15 хвилин, причому навіть без магазинної хімії та майже без тертя. Потрібно лише зробити простий та бюджетний розчин з того, що є у вас вдома.

Кидаю в чайник 2 ложки – і накип сам відходить пластами за 10 хвилин: чайник знову блищить без шкрябання

Накип у чайнику може зійти цілими пластами без шкребка й дротиків. Знадобиться лише 2 ложки, вода та 10 хвилин часу – і стінки знову блищать, як у новій техніці, без зайвого клопоту та запаху хімії.

“А як запально танцювали!”: учасників шоу “Танців з зірками” Писанку, Чапкіса й Неліпу вже не повернеш

В очікуванні спецвипуску "Танці з зірками" пригадаємо яскравих учасників шоу на паркеті, яких уже немає з нами. Мова про Руслану Писанку, Григорія Чапкіса, Максима Неліпу.

1 краплю цього наношу на ганчірку – і пил не сідає на меблі 7 днів: перевірила, працює навіть на чорній шафі

Пил сідає на меблі швидше, коли повітря сухе й накопичується статична електрика. Є простий прийом із серветкою, після якого тиждень видно менше пилу навіть на меблях з чорними фасадами.

Ставлю в холодильник 1 склянку – і запахи зникають за ніч: навіть після риби та часнику не лишається нічого

Якщо в холодильнику лежали якісь продукти з інтенсивним запахом, то навіть після миття він може залишатися. Бо він "в'їдається" в гуму та пластмасу. Але є один простий трюк, який може це виправити.

Фанати “МастерШеф” визначили народного переможця 16 сезону: кондитер Сашко глядачів шоу не вразив

На проєкті щойно роздали кітелі, тому глядачі уже прогнозують, хто ж стане переможцем. І в коментарях уже навіть вибрали фаворита. Багатьох може здивувати, що ним став не талановитий кондитер Сашко.